Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto wygrał czwarty odcinek? [12.09.2020]

13.09.2020 15:37
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto wygrał czwarty odcinek? [12.09.2020]
fot. VIPHOTO/East News

Kto wygrał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 13 w 4. odcinku? W sobotę, 12 września 2020 roku mogliśmy zobaczyć kolejne występy w jednym z najchętniej oglądanych show w telewizji Polsat. Sprawdzamy, kto tym razem zdobył najwięcej punktów za swój występ, jakie metamorfozy mogliśmy zobaczyć i przede wszystkim kto wygrał 4. odcinek TTBZ 13 - 2. odcinek po przerwie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto wygrał 4. odcinek? W sobotę, 12 września 2020 roku poznamy kolejnego zwycięzcę w jednym z najchętniej oglądanych programów telewizji Polsat. Dowiemy się także, w jakie postacie uczestnicy wcielą się w kolejnym tygodniu. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje na temat 4. odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 i kto wygrał program w tym tygodniu w drugim odcinku po dłuższej przerwie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto wygrał 4. odcinek? [12.09.2020]

Wkrótce dowiemy się, kto wygrał 4. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 13! W sobotę, 12 września 2020 roku podczas emisji odcinka i jego oficjalnej premiery w telewizji Polsat poznamy zwycięzcę oraz cel charytatywny, na który przekaże on 10 tysięcy złotych.

Czwarty odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Paweł "Czadoman" Dudek, który wystąpił jako Felicjan Andrzejczak z Budki Suflera.

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" wygrał Maurycy Popiel jako Andrzej Adamiak, a drugi odcinek wygrał Filip Gurłacz jako Eminem. Trzeci odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 (pierwszy po przerwie) wygrała Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey. 

Kto wygrał 4. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13?

Na koniec czwartego odcinka uczestnicy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 wylosują dla siebie gwiazdy na kolejny odcinek. W sobotę, 19 września zobaczymy kolejne metamorfozy i występy uczestników.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto kogo wylosował na 5. odcinek? [METAMORFOZY 19.09]

Przypomnijmy, kto kogo wylosował w TTBZ na 12.09.2020 oraz występy, które mogliśmy oglądać w tym tygodniu - w tym także ten zwycięski:

  • Gosia Andrzejewicz - Belinda Carlisle 
  • Fili Gurłacz - Justin Bieber 
  • Karol Dziuba - Bonnie Tyler 
  • Natalia Avelon - Marilyn Monroe 
  • Marta Gałuszewska - Ania Dąbrowska 
  • Paweł "Czadoman" Dudek - Felicjan Andrzejczak (Budka Suflera) 
  • Kamila Boruta - Krzysztof Zalewski 
  • Maurycy Popiel - James Hetfield (Metallica)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, w którym uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

RadioZET.pl