Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto wygrał ósmy odcinek? [10.10.2020]

12.10.2020 11:01
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto wygrał ósmy odcinek? [10.10.2020]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

Kto wygrał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 13 w 8. odcinku? W sobotę, 10 października 2020 roku mogliśmy zobaczyć kolejne występy w jednym z najchętniej oglądanych show w telewizji Polsat. Sprawdzamy, kto tym razem zdobył najwięcej punktów za swój występ, jakie metamorfozy mogliśmy zobaczyć i przede wszystkim kto wygrał 8. odcinek TTBZ 13 - 6. odcinek po przerwie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto wygrał 8. odcinek? W sobotę, 10 października 2020 roku poznamy kolejnego zwycięzcę w jednym z najchętniej oglądanych programów telewizji Polsat. Dowiemy się także, w jakie postacie uczestnicy wcielą się w kolejnym tygodniu. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje na temat 8. odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 i kto wygrał program w tym tygodniu w czwartym odcinku po dłuższej przerwie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto wygrał 8. odcinek? [10.10.2020]

Wiemy już, kto wygrał 8. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 13! W sobotę, 10 października 2020 roku podczas emisji odcinka i jego oficjalnej premiery w telewizji Polsat poznamy zwycięzcę oraz cel charytatywny, na który przekaże on 10 tysięcy złotych.

Ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrała Natalia Avelon jako Paula Abdul.

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" wygrał Maurycy Popiel jako Andrzej Adamiak, a drugi odcinek wygrał Filip Gurłacz jako Eminem. Trzeci odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 (pierwszy po przerwie) wygrała Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey. Czwarty odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Paweł "Czadoman" Dudek, który wystąpił jako Felicjan Andrzejczak z Budki Suflera. Piąty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Karol Dziuba jako Tymek. Szósty odcinek programu wygrała Kamila Boruta jako Lady Gaga. Siódmy odcinek wygrała Marta Gałuszewska jako sanah.

Kto wygrał 8. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13?

Przypomnijmy, kto kogo wylosował w TTBZ na 10.10.2020 oraz występy, które mogliśmy oglądać w tym tygodniu - w tym także ten zwycięski:

  • Gosia Andrzejewicz - Irena Santor
  • Filip Gurłacz - Harry Styles
  • Karol Dziuba - Paweł Domagała
  • Natalia Avelon - Paula Abdul
  • Marta Gałuszewska - Andre
  • Paweł "Czadoman" Dudek - Stevie Wonder
  • Kamila Boruta - Madonna
  • Maurycy Popiel - Debbie Harry

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto kogo wylosował na 6. odcinek? [METAMORFOZY 26.09]

Na koniec szóstego odcinka uczestnicy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 wylosują dla siebie gwiazdy na kolejny odcinek. W sobotę, 17 października zobaczymy kolejne metamorfozy i występy uczestników.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, w którym uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

RadioZET.pl