Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto wygrał siódmy odcinek programu? [3.10.2020]

05.10.2020 09:40
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto wygrał siódmy odcinek programu? [3.10.2020]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Kto wygrał 7. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13"? W sobotę 3 października 2020 roku zobaczyliśmy kolejne metamorfozy i występy gwiazd w popularnym programie Polsatu. Sprawdzamy, kto tym razem zdobył najwięcej punktów za swój występ i tym samym wygrał ostatni odcinek "TTBZ" 3.10.2020.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13", odcinek siódmy - kto wygrał 3 października 2020? Kto tym razem miał najlepszą metamorfozę i najlepiej zaśpiewał? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kto wygrał "TTBZ" 3.10.2020.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto wygrał siódmy odcinek? [3.10.2020]

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, kto wygrał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 3 października 2020. Temat ten poruszany jest przede wszystkim przez fanów muzycznego programu, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu show.

 7. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" wygrała  Marta Gałuszewska. Jurorzy typowali do zwycięstwa Kamilę Borutę, która otrzymała 32 punkty. Za nią znalazła się Natalia Avelon - 28 punktów i Marta Gałuszewska - 24 punkty. Uczestnicy TTBZ zdecydowali, że w 7. odcinek wygrała Marta Gałuszewska.  Czek na 10 tysięcy przekazała Fundacji OmeaLife, która zajmuje się pomocą kobietom z rakiem piersi i profilaktyką.

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" wygrał Maurycy Popiel jako Andrzej Adamiak, a drugi odcinek wygrał Filip Gurłacz jako Eminem. Trzeci odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" (pierwszy po przerwie) wygrała Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey. Czwarty odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Paweł "Czadoman" Dudek, który wystąpił jako Felicjan Andrzejczak z Budki Suflera. Piąty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Karol Dziuba jako Tymek, a szósty Kamila Boruta, która wcieliła się w Lady Gagę.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto kogo wylosował na 8. odcinek? [METAMORFOZY 10.10.2020]

Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3.10.2020?

Przypomnijmy, kto kogo wylosował w TTBZ na 3.10.2020 oraz występy, które mogliśmy oglądać w tym tygodniu - w tym także ten zwycięski:

Na koniec siódmego odcinka uczestnicy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" wylosowali dla siebie gwiazdy na kolejny odcinek. W sobotę 10 października zobaczymy kolejne metamorfozy i występy uczestników. Wiemy już, w kogo wcielą się uczestnicy programu:

  • Maurycy Popiel – Debbie Harry
  • Gosia Andrzejewicz – Irena Santor
  • Filip Gurłacz – Harry Styles
  • Czadoman – Stevie Wonder
  • Karol Dziuba – Paweł Domagała
  • Kamila Boruta – Madonna
  • Natalia Avelon – Paula Abdul
  • Marta Gałuszewska – Andre

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program, w którym uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

RadioZET.pl