Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto wygrał trzeci odcinek? [05.09.2020]

07.09.2020 12:30
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto wygrał trzeci odcinek, pierwszy po przerwie? [05.09.2020]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Kto wygrał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 13 w 3. odcinku? W sobotę, 5 września 2020 roku mogliśmy zobaczyć kolejne występy w jednym z najchętniej oglądanych show w telewizji Polsat. Przypomnijmy, że był to również pierwszy odcinek po dłuższej przerwie. Sprawdzamy, kto tym razem zdobył najwięcej punktów za swój występ, jakie metamorfozy mogliśmy zobaczyć i przede wszystkim kto wygrał 3. odcinek TTBZ 13 - 1. odcinek po przerwie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto wygrał 3. odcinek? W sobotę, 5 września 2020 roku poznamy kolejnego zwycięzcę w jednym z najchętniej oglądanych programów telewizji Polsat. Dowiemy się także, w jakie postacie uczestnicy wcielą się w kolejnym tygodniu. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje na temat 3. odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 i kto wygrał program w tym tygodniu w pierwszym odcinku po dłuższej przerwie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto wygrał 3. odcinek? [05.09.2020]

Wiemy już, kto wygrał 3. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 13! W sobotę, 4 września 2020 roku podczas emisji odcinka i jego oficjalnej premiery w telewizji Polsat poznaliśmy zwycięzcę oraz cel charytatywny, na który przekaże on 10 tysięcy złotych.

Trzeci odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 (pierwszy po przerwie) wygrała Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey. 

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" wygrał Maurycy Popiel jako Andrzej Adamiak, a drugi odcinek wygrał Filip Gurłacz jako Eminem.

Kto wygrał 3. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13?

Na koniec trzeciego odcinka uczestnicy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 wylosowali dla siebie gwiazdy na kolejny odcinek. W sobotę, 12 września zobaczymy m.in. Justina Biebera czy Anię Dąbrowską.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto kogo wylosował na 4. odcinek? [METAMORFOZY 12.09]

Przypomnijmy, kto kogo wylosował w TTBZ na 05.09.2020 oraz występy, które mogliśmy oglądać w tym tygodniu - w tym także ten zwycięski:

  • Gosia Andrzejewicz - Mariah Carey
  • Fili Gurłacz - Andrzej Donarski (Mr. Zoob)
  • Karol Dziuba - Chris Martin (Coldplay)
  • Natalia Avelon - George Baker
  • Marta Gałuszewska - Michael Jackson
  • Paweł "Czadoman" Dudek - Danuta Rinn
  • Kamila Boruta - Jennifer Lopez
  • Maurycy Popiel - Ricky Martin

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, w którym uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

RadioZET.pl