Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - UCZESTNICY: kto wystąpi w nowej edycji programu?

20.11.2020 17:06
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - UCZESTNICY: kto wystąpi w nowej edycji programu?
fot. Tomasz Zukowski/East News

Znamy już wszystkich uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje o nadchodzącej edycji programu. Sprawdzamy, kto dokładnie pojawi się w nowej 14. edycji TTBZ oraz szczegółowe informacje na temat listy uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo w 2021 roku.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - UCZESTNICY: kto wystąpi w nowej edycji programu? Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje o jednym z najchętniej oglądanych programów Telewizji Polsat, czyli przede wszystkim pełną listę uczestników 14. edycji TTBZ i inne szczegóły.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - UCZESTNICY nowej edycji programu

Wiosną 2021 roku fani programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo będą mogli oglądać 14. edycję show. Emisja odcinków odbywa się w każdą sobotę po godzinie 22.00 w telewizji Polsat. Po raz kolejny widzowie co tydzień będą mogli zobaczyć metamorfozy 8 uczestników i oglądać ich występy.

Poniżej publikujemy listę wszystkich uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 wraz z ich krótkimi opisami.

Uczestnicy - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14:

  • Tamara Arciuch

Aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Pracowała w największych teatrach w Polsce. Za rolę Maryny w spektaklu „Weselu” Wyspiańskiego w reż. Rudolfa Zioło otrzymała nagrodę na festiwalu w Opolu a rola Roxie Hart w musicalu „Chicago” przyniosła jej nominację do nagrody aktorki roku 2002.

Na dużym ekranie debiutowała w 1997 w filmie sensacyjnym Jarosława Żamojdy „Młode wilki ½” a postać Kaśki Wojnarówny, panny młodej w głośnym filmie Wojciecha Smarzowskiego „Wesele” z 2004, jest jej najważniejszą rolą filmową. Grała również w ostatnim filmie Janusza Morgensterna „Mniejsze zło” oraz w wielu komediach romantycznych m.in: „Nie kłam kochanie” czy „Och Karol” w reż. Piotra Wereśniaka. Olbrzymią popularność przyniosła jej rola Karoliny Łapińskiej w serialu „Niania” (2005-2009) gdzie zagrała antagonistkę głównej bohaterki pokazując po raz kolejny, że komedia to jej żywioł. W 2008 grała Piękną Nieznajomą w serialu „Halo Hans!” , gdzie wcielała się w każdym odcinku w inną postać w sumie grając 13 różnych ról. Przez jakiś czas związana była również z serialem „M jak miłość” i „Ojciec Mateusz”. Od niedawna zajmuje się razem z partnerem Bartkiem Kasprzykowskim również produkcją własnych spektakli teatralnych, z które można oglądać na rożnych scenach w całej Polsce.

  • Maja Hyży

Piosenkarka i influencerka. W 2013 wzięła udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji programu
X Factor, w którym zajęła czwarte miejsce. W krótkim czasie po udziale w programie nagrała dwa utwory zatytułowane „Zgadnij” oraz „Bluza”. W 2015 roku ukazała się jej pierwsza płyta o tytule „W chmurach”, a promował ją singiel „Będę kochać”. W tym samym roku wzięła udział w koncercie Superpremier na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2018 roku zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji.

W melodyjnych utworach łączy nowoczesne elektroniczne brzmienie z niebanalnym, głębokim wokalem, poszukując inspiracji w twórczości takich wokalistek jak: Ellie Goulding, Emeli Sandé, Paloma Faith czy Jennifer Hudson.

Maja aktywnie pojawia się w mediach społecznościowych, próbując swoich sił także jako influencerka. Jest w stałym kontakcie z fanami, regularnie dzieląc się kulisami swojej pracy zawodowej i polecanymi stylizacjami.

  • Anna Maria Sieklucka

Aktorka teatralno-filmowa. Ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie na wydziale lalkarskim. Do tej pory występowała głównie w teatrze. Na swoim koncie ma m.in. rolę w sztuce" Dzień  Walentego" Iwana Wyrypajewa oraz w spektaklu "Wesele" w reżyserii Włodzimierza Staniewskiego. Należy do Chóru Kobiet, występuje tam w spektaklu "Magnificat", reż. Marta Górnicka, który ostatnio wystawiono w Madrycie w Teatros del Canal. Sieklucka związana jest z lubelskim Centrum Kultury i Sceną In Vitro, gdzie można ją było zobaczyć w jednej z odsłon serialu kryminalnego na podstawie twórczości Marcina Wrońskiego pt. "Ten cholerny wrzesień ". W 2019 roku wystąpiła w serialu telewizyjnym "Na dobre i na złe". Na dużym ekranie zadebiutowała wcielając się w główną bohaterkę głośnego filmu "365 dni"- Laurę Biel.

  • Magda Narożna

Jest liderką i wokalistką zespołu disco polo „Piękni i Młodzi”, który odnosi sukcesy na polskiej scenie muzycznej. W 2012 roku wraz z ówczesnym mężem Dawidem Narożnym i Danielem Wilczewskim założyli zespół Piękni i Młodzi. Początkowo grali na weselach, jednak opublikowane teledyski do utworów na portalu YouTube zyskały po kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a występ w muzycznym show „Must Be The Music” doprowadził ich do finału tego programu, co pozwoliło im stać się gwiazdami muzyki disco-polo. W czerwcu 2014 roku wydali debiutancki album pt. “Niewiara”, a we wrześniu opublikowali teledysk do utworu „Ona jest taka cudowna”, który zyskał rekordową wśród teledysków zespołu ilość wyświetleń – ponad 82 mln.

  • Lesław Żurek

Aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Od 2005 r. absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Zagrał w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Popularność przyniosła mu rola w "Małej Moskwie" Waldemara Krzystka, za którą był nominowany do nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Obecnie można oglądać aktora w serialach "Barwy szczęścia" i "Stulecie Winnych", w warszawskich teatrach: "Capitol" i "6. Piętro" oraz w gościnnych spektaklach w całej Polsce.

  • Michał Meyer

Polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Jeden z najbadziej charakterystycznych i charyzmatycznych Aktorów młodego pokolenia. Studia ukończył w 2008 roku i zaraz potem zadebiutował w programie "Szymon Majewski Show", w którym parodiował z powodzeniem między innymi Kubę Wojewódzkiego, Colina Farrella i Kamila Durczoka. Zagrał w wielu popularnych serialach, np. w "Czas Honoru", "Drugiej szansie", "Singielce", "Prawie Agaty". Można go też zobaczyć w takich filmach, jak: "Wałęsa. Człowiek z nadziei" Andrzeja Wajdy i "Wenecja" Jana Jakuba Kolskiego, „Miasto 44” Jana Komasy. Na co dzień związany jest z teatrem STU w Krakowie. Jest członkiem grupy kabaretowej "Obustronni ludzie", z którą występuje na scenach stołecznych klubów. W chwili obecnej przygotowuje się do premiery w teatrze Krystyny Jandy w sztuce „Cwaniary”. W styczniu 2021 będzie miała premierę produkcja filmu dla serwisu Netflix, w którym Michał zagrał jedną z ważniejszych postaci.

  • Piotr Gawron-Jedlikowski

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Znany z ról pierwszoplanowych w "Pierwszej miłości", "Barwach szczęścia", "Koronie królów". Obecnie występuje w grupach "Impro Atak!" oraz ITO Teatr, gdzie z pasją wykorzystuje różne formy improwizacji teatralnej. Tworzone z zespołem spektakle powstają ad hoc bazując na spontanicznych pomysłach widzów, dzięki czemu każdy występ jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Przez lata współpracował z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, gdzie w spektaklu "Trzej muszkieterowie" grał rolę d'Artagnana.

  • Paweł Góral

Aktor teatralny i telewizyjny. Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim. Na scenie teatralnej debiutował w musicalu "Chess", z którym dwukrotnie odbył międzynarodowe tournée. W Teatrze Muzycznym w Gdyni brał udział w spektaklach: "Fame", "My Fair Lady", "Grease", "Shrek" oraz "Przebudzenie wiosny". Z kolei na deskach gdyńskiej Sceny SAM od kilku lat bawi publiczność rolą zwariowanego Bobby’ego w spektaklu "Mayday". Związanytakże z warszawskim Instytutem Teatralnym, gra w spektaklu "Requiemaszyna", który był wielokrotnie prezentowany i doceniany poza granicami Polski. Na szklanym ekranie zadebiutował rolą Roberta w popularnym "M jak miłość". W ostatnim czasie zasłynął ze stworzenia pierwszego na świecie "insta-serialu", emitowanego w ramach insta-story na Instagramie. Zarówno sama forma, jak również kreowana przez niego postać, spotkała się z dużym zainteresowaniem użytkowników.

Wkrótce zamieścimy więcej informacji o każdym z uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14. Wówczas po kliknięciu w imię i nazwisko będzie można poznać szczegóły na temat wybranej osoby.

Twoja twarz brzmi znajomo: Znamy uczestników 14. edycji. Kto wystąpi w programie?

Kto wystąpi w 14. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? [UCZESTNICY, ZASADY]

W programie bierze udział łącznie 8 osób: 4 kobiety i 4 mężczyzn. Uczestnicy TTBZ to najczęściej wokaliści, aktorzy lub znane osobowości. Każda z Gwiazd będzie musiała spędzić wiele godzin podczas treningów wokalnych, które poprowadzi trenerka wokalna Agnieszka Hekiert. Do tego dochodzi nauka wymagających choreografii pod okiem Krzysztofa "Krisa" Adamskiego. Na koniec precyzyjna i żmudna charakteryzacja, by jak najdokładniej odwzorować wylosowaną gwiazdę muzyki polskiej bądź zagranicznej. Kiedy uczestnicy będą gotowi na występ, scena zamienia się w scenografię teledysku, słynnego koncertu czy też innych okoliczności, z których zasłynął występ odgrywanej gwiazdy. Każdy odcinek wygrywa jeden uczestnik. Nagrodą jest czek na 10 tysięcy złotych, który zwycięzca przeznacza na wybrany cel charytatywny, a w finale jest to aż 100 tysięcy złotych.

Występujących artystów ocenia czwórka jury: Małgorzata WalewskaKatarzyna SkrzyneckaKacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Program poprowadzą niezmiennie Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Reżyserem jest Bolesław Pawica. Muzycznie nad projektem czuwa Marcin Urban.

RadioZET.pl/mat. prasowe