Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - kiedy premiera nowej edycji programu? [DATA]

10.11.2020 17:55
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - kiedy premiera nowej edycji programu? [DATA]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

Czy w 2021 roku będzie 14. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i kiedy premiera nowych odcinków? Za każdym razem po emisji ostatniego odcinka programu zaczynają pojawiać się pytania, czy w przyszłym roku znów będziemy mogli oglądać show w telewizji Polsat. Sprawdzamy szczegóły i co do tej pory wiadomo.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - 14. edycja: kiedy premiera nowej edycji programu? Sprawdzamy, czy będzie kolejna edycja jednego z najchętniej oglądanych muzycznych show telewizji Polsat, co do tej pory wiadomo o kontynuacji programu i kiedy możemy spodziewać się nowej, 14. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - czy będzie kolejna edycja programu i kto wystąpi?

Jak na razie nie wiadomo, czy pojawi się 14. edycja "The Voice of Poland" i kto weźmie w niej udział. Przypomnijmy, że w trzynastej edycji programu wzięli udział Gosia Andrzejewicz, Filip Gurłacz, Karol Dziuba, Natalia Avelon, Marta Gałuszewska, Paweł "Czadoman" Dudek, Kamila Boruta, Maurycy Popiel. Gdy tylko pojawią się pierwsze potwierdzone informacje na ten temat, będziemy aktualizować ten artykuł. Najprawdopodobniej jednak Telewizja Polsat zdecyduje się kontynuować muzyczne show i nowe odcinki 14. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawią się już w przyszłym roku - być może jeszcze na wiosnę, jednak na oficjalne informacje musimy jeszcze zaczekać.

Kiedy premiera Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14? [DATA, INFORMACJE]

Jak na razie nie jest znana dokładna data premiery 14. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jeśli pojawią się potwierdzone informacje na temat kontynuacji programu i premiery kolejnej edycji show, zaktualizujemy ten artykuł. Można jednak podejrzewać, że nowe odcinki widzowie zobaczą już jesienią 2021 roku. Premiera "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" po przerwie miała miejsce na początku września 2020 roku. Od tego dnia program można było oglądać w każdą sobotę tradycyjnie w telewizji Polsat. Prawdopodobnie w 2021 roku będzie podobnie - premiera programu odbędzie się na początku września, jednak na oficjalne informacje musimy jeszcze zaczekać.

RadioZET.pl