Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018: jury - zmiany w show 31.03.

Redakcja
28.03.2018 10:01
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018: jury - zmiany w show 31.03.
fot. screen z youtube/Polsat

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2018 czekają zmiany. W 5. odcinku, który wyemitowany zostanie w sobotę 31 marca, zobaczymy jury w nieco zmienionym składzie. Zamiast Małgorzaty Walewskiej pojawi się nowa osoba, która występowała już w drugiej edycji programu, jako jeden z uczestników. Kto nowy pojawi się w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 31.03.?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2018: jury - jakie zmiany w show 31.03.? Na to pytanie szuka odpowiedzi wielu miłośników programu. Sprawdzamy, kto w najbliższym 5. odcinku będzie nowym jurorem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to polski program rozrywkowy, emitowany w Telewizji Polsat. Zasady show są bardzo proste. Uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej odwzorować (zarówno wokalnie, jak i wizualnie), wylosowanego przez siebie artystę. Następnie jury ocenia poszczególne występy. Dodatkowo każdy z uczestników przyznaje pięć punktów wybranemu konkurentowi. Naturalnie wygrywa osoba, która uzyska największą liczbę punktów.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018: zmiany w jury - kto zastąpi Małgorzatę Walewską 31.03.?

Świąteczny, 5. odcinek show zaskoczy widzów. Uczestnicy wcielą się w artystów, którzy wykonują utwory filmowe. Zobaczymy m.in. Eminema, Meryl Streep oraz Jacka Chmielnika. Dodatkowo pojawią się zmiany w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Polską śpiewaczkę, Małgorzatę Walewską 31 marca zastąpi gwiazda serialu "Przyjaciółki" Joanna Liszowska. Nie będzie to jednak debiut aktorki w programie. Joanna Liszowska występowała w drugiej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (2014 rok), jako jedna z uczestników. Aktorka finalnie zajęła 3. miejsce.

Czy Joanna Liszowska na stałe zastąpi Małgorzatę Walewską? Nic na to nie wskazuje. Polska śpiewaczka potrzebowała jedynie jednorazowego zastępstwa podczas nagrań do 5. odcinka programu. Małgorzata Walewska w tym czasie miała zobowiązania zawodowe w Teatrze Wielkim w Poznaniu, w związku z czym nie mogła wziąć udział w nagraniach.

Przypominamy, że poza Joanną Liszowską, 31 marca w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zasiądzie Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski oraz Kacper Kuszewski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018: online i w TV - kiedy i gdzie oglądać?

5. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zostanie wyemitowany standardowo w sobotę (31 marca), o godzinie 22:10 na antenie Telewizji Polsat. Osoby, które nie mogą zjawić się o tej porze przed telewizorami, mogą obejrzeć "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" online na internetowej platformie ipla.tv.

Jak Joanna Liszowska poradzi sobie jako nowa jurorka w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Dowiemy się już w sobotę!

RadioZET.pl/JW