Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 - świąteczny odcinek: kiedy oglądać i kto wystąpi?

07.12.2020 12:25
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 - świąteczny odcinek: kiedy oglądać i kto wystąpi?
fot. Tomasz Zukowski/East News

Świąteczny odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2020 wyemitowany zostanie jeszcze w drugiej połowie grudnia. W specjalnym odcinku pojawią się zwycięzcy oraz uczestnicy poprzednich edycji show, m.in. Katarzyna Skrzynecka czy Stefano Terrazzino. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy "TTBZ" i kto wystąpi w świątecznym odcinku 2020, można znaleźć poniżej.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2020 - specjalny odcinek świąteczny: kiedy oglądać w Polsacie? O której godzinie emisja? Kto wystąpi i co się będzie działo? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy świąteczny odcinek "TTBZ" w 2020 roku w grudniu.

Kiedy świąteczny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020?

Wiele osób, a przede wszystkim fani muzycznego programu, szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy świąteczny odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2020. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły o reality-show są już znane. Specjalny epizod TTBZ wyemitowany zostanie jeszcze w drugiej połowie miesiąca, a dokładniej w piątek, 18 grudnia. 

Emisja świątecznego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2020 zaplanowana została na godzinę 20:00 w Telewizji Polsat.

Grudzień 2020 - święta: kiedy Wigilia, Boże Narodzenie, drugi dzień świąt? [TERMINARZ]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 - świąteczny odcinek: kto wystąpi?

W specjalnym świątecznym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 18.12.2020 pojawią się zwycięzcy oraz uczestnicy poprzednich edycji show. W grudniowym odcinku wystąpią: Katarzyna Skrzynecka, Ewelina LisowskaCzadoman, Gosia Andrzejewicz, Stefano Terrazzino, Adam Strycharczuk, Katarzyna Dąbrowska, Filip Lato i Marek Kaliszuk. Gwiazdy wykonają największe hity, bez których wielu z nas nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia. 

Z kolei za jurorskim stołem zasiądą: Małgorzata Nawrocka (przewodnicząca Rady Fundacji Polsat), Małgorzata Walewska i Piotr Gąsowski. W roli prowadzących zobaczymy Macieja Dowbora oraz Krzysztofa Ibisza.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14 - kiedy premiera nowej edycji programu? [DATA] 

Zwycięzca przekaże Fundacji Polsat 100 tysięcy złotych.

"Twoja twarz brzmi znajomo" to polski program rozrywkowy emitowany na antenie Polsatu od 8 marca 2014, oparty na hiszpańskim formacie Your Face Sounds Familiar, którego oryginał emitowany jest na kanale Antena 3.

RadioZET.pl