Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - FINAŁ 2020: kiedy i gdzie oglądać, kto wystąpi?

06.11.2020 11:10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - FINAŁ 2020: kiedy i gdzie oglądać, kto wystąpi?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

Kiedy finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020, gdzie oglądać i kto wystąpi w ostatnim odcinku 12. edycji programu? Już niedługo poznamy zwycięzcę oraz cel, na który zostanie przekazana wygrana w wysokości 100 tysięcy złotych. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje, czyli gdzie, o której godzinie i kiedy finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 i szczegóły ostatniego odcinka.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kiedy finał 2020, gdzie oglądać i kto wystąpi? W ostatnim odcinku 13. edycji programu dowiemy się, kim jest zwycięzca oraz na jaki cel przeznaczy nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Poniżej zebraliśmy szczegóły dotyczące finału TTBZ 13.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 - FINAŁ: kiedy i gdzie oglądać? [DATA]

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019, czyli 13. edycji programu zgodnie z zapowiedziami powinien odbyć się już w połowie listopada. Dokładna data emisji ostatniego odcinka to sobota, 7 listopada 2020 roku. Tradycyjnie finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 w Polsacie będzie można obejrzeć po godzinie 22.00.

Zwycięzca programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo otrzyma 100 tysięcy złotych, które przekaże na wybrany przez siebie cel charytatywny. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto wystąpi w finale, czyli ostatnim odcinku? 

Tradycyjnie w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 wystąpią wszyscy uczestnicy aktualnej edycji, jednak formuła programu zostaje zmieniona. W finałowym odcinku TTBZ 2020 cztery osoby, które uzyskały najwięcej punktów w pozostałych odcinkach, powalczą o zwycięstwo. Zaprezentują oni po 2 przygotowane przez siebie przemiany - będą to zarówno wylosowani i wybrani przez siebie artyści. Pozostali uczestnicy zostaną dobrani w pary i wykonają wspólnie po jednym utworze.

W finale 13. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy Martę Gałuszewską, Filipa Gurłacza, Pawła "Czadomana" Dudka i Gosię Andrzejewicz.

Wszystkie odcinki Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 można było oglądać w telewizji Polsat w każdą sobotę po godzinie 22.00. Odcinki 13. sezonu TTBZ są również dostępne w internecie - w serwisie ipla.tv.

RadioZET.pl