Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - dlaczego nie ma odcinka w sobotę 27.04.2019 i kiedy nowy odcinek?

Jolanta Waligóra
25.04.2019 12:40
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - dlaczego nie ma odcinka w sobotę 27.04.2019 i kiedy nowy odcinek?
fot. Instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo

Dlaczego nie ma "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 27 kwietnia i kiedy kolejny odcinek? Zmiana transmisji muzycznego programu z pewnością zaskoczy niejednego widza - w sobotę nie będzie można obejrzeć nowego epizodu. Wyjaśniamy, dlaczego nie ma odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 27.04.2019 i kiedy kolejny odcinek.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 27.04.2019 - dlaczego nie ma nowego odcinka w sobotę? Kiedy kolejny odcinek muzycznego programu? Wyjaśniamy i sprawdzamy którego dnia będzie można obejrzeć nowy epizod.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 27.04.2019 - dlaczego nie ma odcinka?

W najbliższy weekend, a dokładnie w sobotę 27 kwietnia, według dotychczasowego programu telewizyjnego, powinien pojawić się nowy odcinek muzycznego programu - tak się jednak nie stanie, a fakt ten może zaskoczyć niejednego widza. Dlaczego nie ma odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 27.04 w sobotę? Tego dnia Telewizja Polsat wyemituje Konfrontację Sztuk Walki, czyli KSW w Lublinie. Sportowe wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo od godziny 20:05 aż do północy.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - kiedy kolejny 10. odcinek?

Kolejny 10. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11", zamiast 27 kwietnia, będzie można obejrzeć dokładnie tydzień później. Oznacza to, że muzyczne show powróci do Telewizji Polsat już w sobotę, 4 maja 2019. Godzina emisji nowego epizodu pozostanie bez zmian - "TTBZ" będzie można obejrzeć o 22:00.

Przypominamy, że poprzedni odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrała Katarzyna Dąbrowska, która wcieliła się w Amy Winehouse. 

Zagłosuj

Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Liczba głosów:

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program, w którym uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto kogo wylosował na 9. odcinek? [METAMORFOZY 20.04] 

RadioZET.pl/JW