Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kiedy finał 2019, gdzie oglądać i kto wystąpi?

31.10.2019 15:29

Kiedy finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019, gdzie oglądać i kto wystąpi w ostatnim odcinku 12. edycji programu? Już niedługo poznamy zwycięzcę oraz cel, na który zostanie przekazana wygrana w wysokości 100 tysięcy złotych. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje, czyli gdzie, o której godzinie i kiedy finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 i szczegóły ostatniego odcinka.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kiedy finał 2019, gdzie oglądać i kto wystąpi? fot. Facebook

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kiedy finał 2019, gdzie oglądać i kto wystąpi? W ostatnim odcinku 12. edycji programu dowiemy się, kim jest zwycięzca oraz na jaki cel przeznaczy nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Poniżej zebraliśmy szczegóły dotyczące finału TTBZ 12.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019 - FINAŁ: kiedy i gdzie oglądać? [DATA]

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019, czyli 12. edycji programu zgodnie z zapowiedziami odbędzie się już w połowie listopada. Dokładna data emisji ostatniego odcinka to sobota, 16 listopada 2019 roku. Tradycyjnie finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019 w Polsacie będzie można obejrzeć po godzinie 22.00.

Zwycięzca programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo otrzyma 100 tysięcy złotych, które przekaże na wybrany przez siebie cel charytatywny. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto wystąpi w finale, czyli ostatnim odcinku? 

Tradycyjnie w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 wystąpią wszyscy uczestnicy aktualnej edycji, jednak formuła programu zostaje zmieniona. W finałowym odcinku TTBZ 2019 cztery osoby, które uzyskały najwięcej punktów w pozostałych odcinkach, powalczą o zwycięstwo. Zaprezentują oni po 2 przygotowane przez siebie przemiany w wylosowane i wybrane przez siebie gwiazdy. Pozostali uczestnicy zostaną dobrani w pary i wykonają wspólnie po jednym utworze.

Wszystkie odcinki Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019 można oglądać w telewizji Polsat w każdą sobotę po godzinie 22.00. Odcinki 12. sezonu TTBZ są również dostępne w internecie - w serwisie ipla.tv.

RadioZET.pl/KP

Oceń