Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto kogo wylosował i kto wystąpi? [09.03.2019]

Redakcja
09.03.2019 16:06
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto kogo wylosował i kto wystąpi? [09.03.2019]
fot. mat. prasowe

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11? Metamorfozy, które będziemy mogli zobaczyć w 3. odcinku programu z pewnością zaskoczą widzów. Na scenie pojawią się m.in. Zenek Martyniuk czy Missy Elliott. Sprawdzamy, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ i jakie piosenki zaśpiewają.

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 i jakie metamorfozy zobaczymy w trzecim odcinku programu? Sprawdzamy szczegółową listę, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ i w jakie gwiazdy się wcielą.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 - kogo wylosowali uczestnicy programu?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program, w którym uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny. Na koniec drugiego odcinka uczestnicy TTBZ wylosowali dla siebie gwiazdy na kolejny odcinek. W sobotę, 9 marca zobaczymy na scenie m.in. Zenona Martyniuka, Missy Elliott, Selenę Gomez, Ryszarda Rynkowskiego.

» Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto wygrał trzeci odcinek? [09.03.2019]

Kto za kogo? - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [9.03.2019]

Kogo wylosowali uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 i jakie metamorfozy zobaczymy w trzecim odcinku programu? Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę, kto kogo wylosował w TTBZ i wybrane utwory, które gwiazdy wykonają na scenie:

W pierwszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrała Katarzyna Dąbrowska, która wykonała utwór Chrisa Isaaka. W drugim odcinku pierwsze miejsce zajęła Marta Wiejak, która wcieliła się w postać Nicki Minaj i zaśpiewała piosenkę "Turn Me On".

Zobacz także

RadioZET.pl/KP