Zamknij

"Twoja twarz brzmi znajomo 11" - uczestnicy. Kto występuje w nowej edycji 2019?

Karolina Piotrowska
31.03.2019 00:19
"Twoja twarz brzmi znajomo 11" - uczestnicy. Kto występuje w nowej edycji 2019?
fot. Tomasz Zukowski/East News

Kto wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo 11"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów programu - poznaliśmy wszystkich uczestników show! Kto znalazł się na liście? Szczegółowe informacje o uczestnikach "Twoja twarz brzmi znajomo 11" zamieszczamy poniżej.

"Twoja twarz brzmi znajomo 11": UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji show 2019? Kiedy będzie można oglądać kolejną edycję programu? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje o "Twoja twarz brzmi znajomo 11".

"Twoja twarz brzmi znajomo 11" - UCZESTNICY 2019

Lista uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo 11" została ogłoszona. Choć jeszcze niedawno widniało na niej zaledwie kilka nazwisk, to teraz pojawiły się informacje o wszystkich gwiazdach, które wystąpią w nowej edycji show.

Wśród uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo" 2019 znaleźli się m.in. Kamil Pawelski, znany jako "Ekskluzywny Menel", aktor Kazimierz Mazur, który od lat wciela się w Kamila w serialu "Na wspólnej", Iga Krefft, czyli Ula z "M jak miłość" i Antek Smykiewicz. Dla wokalisty nie będzie to pierwszy udział w muzycznym programie telewizyjnym. Warto przypomnieć, że kariera artysty rozpoczęła się od udziału w „The Voice of Poland” i „Must Be The Music”. Niedługo później piosenkarz wydał singiel „Pomimo burz”, który pokrył się prestiżowym diamentem.

» Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto kogo wylosował i kto wystąpi? [09.03.2019]

Poniżej przedstawiamy wszystkich uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo 11".

»  "Taniec z gwiazdami" 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji? «

Kiedy premiera "Twoja twarz brzmi znajomo 11"? 

Kiedy "Twoja twarz brzmi znajomo 11"? Data premiery nowego sezonu jest już znana - kolejne odcinki programu "Twoja twarz brzmi znajomo" będzie można oglądać od soboty, 23 lutego 2019 o godzinie 22:10 w Telewizji Polsat. Tym razem o Złotą Maskę i prawo wyboru celu charytatywnego, na który przeznaczone zostanie 100 tysięcy dolarów, powalczą: Kasia Dąbrowska, Elżbieta Romanowska, Iga Kreft, Marta Wiejak, Antek Smykiewcz, Staszek Karpiel Bułecka, Kazimierz Mazur i Kamil Pawelski.

»  Polsat - wiosna 2019: nowa ramówka, seriale i programy. Czego możemy się spodziewać?

RadioZET.pl/JW