Zamknij

Tylko jeden jako papież nosił imię... - pytanie z Milionerów za 40 tys. złotych

Karolina Piotrowska
08.04.2020 15:53
Tylko jeden jako papież nosił imię... - pytanie z Milionerów za 40 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA/East News

Tylko jeden jako papież nosił imię...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 40 tysięcy złotych.

Tylko jeden jako papież nosił imię...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 40 tysięcy złotych.

Monarchizm to... - odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

Tylko jeden jako papież nosił imię...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""tylko jeden jako papież nosił imię...?" nie była od razu oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Pelagiusz 

B. Paweł 

C. Piotr 

D. Pius

Uczestnik nadal miał do wykorzystania 2 koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił skorzystać z jednego z nich - Telefon do przyjaciela. Osoba pod telefonem niestety nie była w stanie mu pomóc, więc skorzystał również z ostatniego koła ratunkowego - Pytanie do publiczności. Osoby na widowni jednoznacznie wskazały odpowiedź C. Ostatecznie gracz wybrał właśnie ten wariant.

Pierwszym dniem XXI wieku był... - odpowiedź z Milionerów i pytanie za 250 tysięcy

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

Zagłosuj

Tylko jeden jako papież nosił imię...?

Liczba głosów:

Jakie zwierzę wysłali Francuzi w kosmos? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 40 000 zł

MILIONERZY - tylko jeden jako papież nosił imię...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""tylko jeden jako papież nosił imię...?", to właśnie C. Piotr. Uczestnik wygrał gwarantowane 40 tysięcy złotych i mógł kontynuować grę.

Imię Piotr nie jest obierane przez papieży przez szacunek dla pierwszego papieża Piotra Apostoła. Czasami mówi się też, że gdy któryś kolejny papież przyjmie to imię, najpóźniej do końca jego kadencji nastąpi koniec świata.

Mogadiszuanka to mieszkanka... - pytanie i odpowiedź z Milionerów za 40 tys. złotych

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

Proteiny to inna nazwa...? - pytanie i odpowiedź z Milionerów za 2 tys. złotych

RadioZET.pl/KP