Zamknij

"Tylko nie mów nikomu" - gdzie obejrzeć film Sekielskiego i kiedy premiera? [ONLINE]

Jolanta Waligóra
17.05.2019 12:29
"Tylko nie mów nikomu" - gdzie obejrzeć film Sekielskiego i kiedy premiera? [ZWIASTUN]
fot. Facebook/Sekielski

Gdzie oglądać film "Tylko nie mów nikomu" i kiedy premiera? Kontrowersyjny dokument Tomasza Sekielskiego opowiadający o pedofilii w Kościele zadebiutuje jeszcze w maju. Szczegółowe informacje o filmie "Tylko nie mów nikomu" online oraz zwiastun produkcji zamieszczamy poniżej.

"Tylko nie mów nikomu" - kiedy premiera filmu Sekielskiego o pedofilii w Kościele? Gdzie będzie można obejrzeć całą produkcję za darmo w internecie? O czym jest film "Tylko nie mów nikomu"? Zwiastun i szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

"Tylko nie mów nikomu" - ONLINE: gdzie obejrzeć film Sekielskiego i kiedy premiera?

Kiedy premiera filmu "Tylko nie mów nikomu"? Data pojawienia się produkcji została ogłoszona - kontrowersyjny dokument Tomasza Sekielskiego opowiadający o pedofilii w Kościele będzie mieć swoją premierę w sobotę, 11 maja. Wszystkich, którzy chcą obejrzeć film, z pewnością ucieszy informacja, że będzie on dostępny online. "Tylko nie mów nikomu" za darmo w internecie będzie można obejrzeć w serwisie Youtube.

"Tylko nie mów nikomu" w TVN - kiedy i o której oglądać film Sekielskiego w TV?

Zagłosuj

Zamierzasz obejrzeć film "Tylko nie mów nikomu" Sekielskiego?

Liczba głosów:

Film "Tylko nie mów nikomu" - ZWIASTUN. O czym jest film Sekielskiego?

Choć premiera filmu "Tylko nie mów nikomu" odbędzie się dopiero w maju, to już dokument Tomasza Sekielskiego budzi duże kontrowersje. W końcu to kolejna produkcja na przestrzeni kilku miesięcy, w której podjęty jest temat pedofilii w Kościele. Przypominamy, że we wrześniu ubiegłego roku do kin trafił "Kler" Smarzowskiego, który pobił rekord i został najbardziej kasowym polskim filmem po 1989 roku.

Tylko nie mów nikomu, 2. część - kiedy premiera kolejnej części dokumentu?

Film "Tylko nie mów nikomu" w przeciwieństwie jednak do "Kleru" nie będzie filmem fabularnym, a dokumentalnym. O pedofilii w Kościele opowiedzą osoby, które doświadczyły przemocy seksualnej przez osoby duchowne. Każda z nich opowie swoją historię. W filmie mają pojawić się nie tylko wywiady z ofiarami, ale również sceny, które pokażą, jak radzą sobie w codziennym życiu - tak, aby przedstawić wpływ, jaki przemoc seksualna wywiera na psychikę ofiar i ich funkcjonowanie w społeczeństwie.

Zwiastun "Tylko nie mów nikomu" pojawił się w sieci. Minutową zapowiedź można znaleźć poniżej.

Jest pierwszy zwiastun filmu Sekielskiego o pedofilii w Kościele. "Dobrze wiedział, że nikomu nie powiem" [WIDEO]

Ten film powstaje dzięki Waszej pomocy. Blisko 2500 osób współfinansowało tę bardzo trudną produkcję. To przełom w niezależnym polskim dziennikarstwie. - czytamy w poście Sekielskiego na Facebooku.

RadioZET.pl/JW