Zamknij

"Tylko nie mów nikomu" w TVN - kiedy i o której oglądać film Sekielskiego w TV?

Jolanta Waligóra
17.05.2019 12:27
"Tylko nie mów nikomu" w TVN - kiedy i o której oglądać film Sekielskiego w TV?
fot. Facebook.com/Sekielski/

"Tylko nie mów nikomu" w TV - długo wyczekiwana informacja o emisji wstrząsającego dokumentu o pedofilii w polskich Kościołach została potwierdzona. Film wyemitowany zostanie jeszcze w maju. Kiedy oglądać "Tylko nie mów nikomu" w TVN i o której godzinie? Szczegółowe informacje można znaleźć poniżej. 

"Tylko nie mów nikomu" w TV - kiedy obejrzeć film Sekielskiego o pedofilii w Kościele? Na jakim kanale będzie emitowany? O której godzinie transmisja? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o filmie "Tylko nie mów nikomu" w TVN.

"Tylko nie mów nikomu" w TV - kiedy i gdzie oglądać film Sekielskiego?

Wszyscy, którzy jeszcze nie widzieli wstrząsającego dokumentu o pedofilii w polskich Kościołach, będą mieli okazję go obejrzeć - "Tylko nie mów nikomu" w TV wyemitowany zostanie w piątek, 17 maja. Film będzie można obejrzeć na kanale TVN. Przypomnijmy, że do tej pory dokument dostępny był jedynie online na platformie YouTube na oficjalnym profilu Sekielskiego.

"Tylko nie mów nikomu" ONLINE - obejrzyj wstrząsający dokument Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele

Dokument Sekielskiego opowiada o przypadkach molestowania seksualnego dzieci i młodych ludzi przez księży - w filmie "Tylko nie mów nikomu" występują ofiary molestowania przez osoby duchowne, a każda z nich opowiada swoją historię oraz opisuje, jakie piętno odcisnęło to na jej życiu. Są to zarówno historie sprzed wielu lat, które już były ujawnione, ale i też nowe - dotąd nieopisywane. 

Prymas Polski obejrzał film Sekielskiego. "Zostałem poruszony"

"Tylko nie mów nikomu" TVN - o której godzinie emisja filmu?

"Tylko nie mów nikomu" w TVN będzie można obejrzeć w piątek, 17 maja, o godzinie 23:00. 

Mocne słowa Wałęsy po filmie Sekielskich: Gdybym wiedział, zrzuciłbym go ze schodów

Zagłosuj

Oglądałeś/aś film "Tylko nie mów nikomu"?

Liczba głosów:

Dokument Sekielskiego do tej pory obejrzało ponad 18 mln osób. W opisie filmu na YouTube dziennikarz zdradził, że powstanie kontynuacja dokumentu o pedofilii w polskim Kościele. W toku prac zgłosiło się do nas wiele ofiar, których historie nie znalazły się w tym dokumencie. Dotarły do nas nowe, szokujące dowody w tych sprawach. Dlatego zamierzamy nakręcić kontynuację i tak jak poprzednio chcemy, aby była to produkcja niezależna - czytamy na YouTubie.

Tylko nie mów nikomu, 2. część - kiedy premiera kolejnej części dokumentu?

RadioZET.pl/JW