Tymek - kim jest Tymoteusz Bucki, raper i autor utworu "Język Ciała"?

23.08.2019 13:17

Kim jest Tymek? Tymoteusz Bucki, bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko, to raper, który stale zyskuje na popularności. Swoim utworem "Język ciała" na YouTube pokonał "Tamagotchi" Taco Hemingwaya i Quebonafide. Singiel Tymka ma już ponad 73 mln wyświetleń w serwisie. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Tymoteusza Buckiego, można znaleźć poniżej.

Tymek - kim jest Tymoteusz Bucki, raper i autor utworu "Język Ciała"? fot. Youtube/RENESANS

Kim jest Tymek? Wiek, wzrost, Instagram, "Język ciała", życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat coraz popularniejszego rapera Tymoteusza Buckiego, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje o muzyku.

Tymek - wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne

Tymek, a właściwie Tymoteusz Bucki, bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko, to raper, który stale zyskuje na popularności. Urodził się 28 października 1994 roku w Opolu. W 2019 skończy 25 lat. Co ciekawe, raper do 2011 roku mieszkał we Włoszech. Dopiero po przyjeździe do Polski zaczął swoją przygodę z muzyką. 

Tymek duży rozgłos zyskał dzięki gościnnej zwrotce w "Kalendarzach" u Pokahontaz. Od tamtego czasu zdążył wydać już trzy albumy. Pierwszy z nich, zatytułowany "JestemTymek", wydany został w 2017. Kilka miesięcy później, w tym samym roku, ukazał się jego drugi album "Sono", co z języka włoskiego oznacza "jestem". Trzeci natomiast "Klubowe" pojawił się w marcu 2019 roku. W 2018 Tymek został dwunastym Młodym Wilkiem Popkillera 6.

W swojej twórczości Tymoteusz Bucki inspiruje się legendami polskiego rocka czy bluesa - Czesławem Niemenem, Ryszardem Riedlem czy Markiem Grechutą. Na swoim koncie Tymek ma już współpracę ze znanymi raperami m.in. Smolastym czy TEDE.

O życiu prywatnym Tymka niewiele wiadomo. Raper ceni sobie swoją prywatność. 

Tymek na Instagramie figuruje pod nazwą: tymekjestemok. Obecnie obserwuje go blisko 100 tys. osób.

Tymek - kim jest Tymoteusz Bucki, raper i autor utworu "Język Ciała"?

Tymek, mimo młodego wieku, cieszy się dużą popularnością. Swoim utworem "Język ciała" na YouTube pokonał "Tamagotchi" Taco Hemingwaya i Quebonafide. Singiel Tymka "Języka Ciała" ma już ponad 73 mln wyświetleń w serwisie.

RadioZET.pl/JW

Oceń