Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tytułowa traviata to ta, która pobłądziła. Kto nią jest? Pytanie z Milionerów za 250 tys. zł

29.07.2019 13:08

Tytułowa traviata to ta, która pobłądziła. Kto nią jest? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w tym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 250 tysięcy złotych.

Tytułowa traviata to ta, która pobłądziła. Kto nią jest? Pytanie z Milionerów za 250 tys. zł fot. Screen TVN/ Milionerzy/player.pl

Tytułowa traviata to ta, która pobłądziła. Kto nią jest? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie, czyli co to jest kolaudacja. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał gracz i czy udało mu się wygrać 250 tysięcy złotych.

>> Który z kronikarzy odpisał nasze zwycięstwo nad Aleksandrem Macedońskim? Pytanie z Milionerów za 75 tys. zł

>> Bułgarzy mówiąc dobro utro..? Pytanie z Milionerów za 5 tys. zł

>> Kampania wrześniowa zaczęła się 1 września. Kiedy się skończyła? Pytanie z Milionerów za 2 tys. zł

Tytułowa traviata to ta, która pobłądziła. Kto nią jest? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Pytanie w Milionerach o 250 tys.: "tytułowa traviata to ta, która pobłądziła. Kto nią jest?"  sprawiła graczowi sporo problemów. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Cyganka Carmen

B. Góralka Halka

C. Kurtyzana Violetta Valerie

D. Etiopska niewolnica Aida

Uczestnik skorzystał z koła ratunkowego – 50 na 50.  Pozostały odpowiedzi B i C.  Uczestnik Milionerów stwierdził, że prawidłową odpowiedzią jest Góralka Halka i zaznaczył odpowiedź B. Prowadzący Milionerów nie powiedział od razu, czy była ona poprawna - rozpoczęła się bowiem przerwa na reklamy.

>> Który z kronikarzy odpisał nasze zwycięstwo nad Aleksandrem Macedońskim? Pytanie z Milionerów za 75 tys. zł

MILIONERZY - Tytułowa traviata to ta, która pobłądziła. Kto nią jest ? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów"Tytułowa traviata to ta, która pobłądziła. Kto nią jest? to kurtyzana Violetta Valerie. Uczestnik odpowiedział nieprawidłowo i do domu wrócił z gwarantowaną nagrodą - 40 tys. złotych.

Akcja opery Traviata rozgrywa się w XIX-wiecznym Paryżu. Opera zaczyna się od smutnego wstępu: Alfred Germont przybywa do domu tuż po śmierci ukochanej Violetty Valery, młodej kurtyzany. Bohater opery odrzucił ją od siebie pod koniec swojego krótkiego życia. Była samotna, biedna, ale pogodzona z Bogiem. Jej dawny ukochany jest za to bezradny i zrozpaczony. 

RadioZET.pl/superxpress.pl/PZ

Oceń