Zamknij

Tytułowa traviata to ta, która pobłądziła. Kto nią jest? Pytanie z Milionerów za 250 tys. zł

Paweł Żurek
29.07.2019 13:08
Tytułowa traviata to ta, która pobłądziła. Kto nią jest? Pytanie z Milionerów za 250 tys. zł
fot. Screen TVN/ Milionerzy/player.pl

Tytułowa traviata to ta, która pobłądziła. Kto nią jest? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w tym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 250 tysięcy złotych.

Tytułowa traviata to ta, która pobłądziła. Kto nią jest? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie, czyli co to jest kolaudacja. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał gracz i czy udało mu się wygrać 250 tysięcy złotych.

>> Który z kronikarzy odpisał nasze zwycięstwo nad Aleksandrem Macedońskim? Pytanie z Milionerów za 75 tys. zł

>> Bułgarzy mówiąc dobro utro..? Pytanie z Milionerów za 5 tys. zł

>> Kampania wrześniowa zaczęła się 1 września. Kiedy się skończyła? Pytanie z Milionerów za 2 tys. zł

Tytułowa traviata to ta, która pobłądziła. Kto nią jest? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Pytanie w Milionerach o 250 tys.: "tytułowa traviata to ta, która pobłądziła. Kto nią jest?"  sprawiła graczowi sporo problemów. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Cyganka Carmen

B. Góralka Halka

C. Kurtyzana Violetta Valerie

D. Etiopska niewolnica Aida

Uczestnik skorzystał z koła ratunkowego – 50 na 50.  Pozostały odpowiedzi B i C.  Uczestnik Milionerów stwierdził, że prawidłową odpowiedzią jest Góralka Halka i zaznaczył odpowiedź B. Prowadzący Milionerów nie powiedział od razu, czy była ona poprawna - rozpoczęła się bowiem przerwa na reklamy.

>> Który z kronikarzy odpisał nasze zwycięstwo nad Aleksandrem Macedońskim? Pytanie z Milionerów za 75 tys. zł

MILIONERZY - Tytułowa traviata to ta, która pobłądziła. Kto nią jest ? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów"Tytułowa traviata to ta, która pobłądziła. Kto nią jest? to kurtyzana Violetta Valerie. Uczestnik odpowiedział nieprawidłowo i do domu wrócił z gwarantowaną nagrodą - 40 tys. złotych.

Akcja opery Traviata rozgrywa się w XIX-wiecznym Paryżu. Opera zaczyna się od smutnego wstępu: Alfred Germont przybywa do domu tuż po śmierci ukochanej Violetty Valery, młodej kurtyzany. Bohater opery odrzucił ją od siebie pod koniec swojego krótkiego życia. Była samotna, biedna, ale pogodzona z Bogiem. Jej dawny ukochany jest za to bezradny i zrozpaczony. 

RadioZET.pl/superxpress.pl/PZ