Zamknij

UFC 229 Polsat: transmisja. O której godzinie gala UFC w Polsat Sport?

Redakcja
05.10.2018 11:25
UFC 229 Polsat: transmisja. O której godzinie gala UFC w Polsat Sport?
fot. AP/Associated Press/East News

UFC 229 w Polsat Sport będzie można obejrzeć bez żadnych dodatkowych opłat. Transmisja jednej z najważniejszych gali odbędzie się w nocy, z 6 na 7 października (z soboty na niedzielę). O której godzinie walka Nurmagomedov - McGregor? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat transmisji UFC 229 w Polsacie.

UFC 229 w Polsacie Sport: TRANSMISJA gali za darmo w telewizji. Kiedy oglądać walkę Nurmagomedov - McGregor? O której godzinie UFC 229 w Polsacie? Sprawdzamy szczegółowy plan transmisji.

UFC 229 Polsat: TRANSMISJA na żywo. Kiedy gala w Polsat Sport?

Transmisja UFC 229 w Polsat Sport dostępna będzie dla wszystkich bez żadnych dodatkowych opłat. Jedną z najważniejszych gali z walką Nurmagomedov - McGregor będzie można obejrzeć w nocy z 6 na 7 października (z soboty na niedzielę). Przypominamy, że gale UFC na antenie Polsat Sport bezpłatnie transmitowane są od stycznia 2018 roku. Wcześniej - także bez żadnych dodatkowych opłat - pokazywał je inny kanał nadający w naszym kraju.

Walką wieczoru UFC 229 będzie starcie Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor, na które czeka wielu kibiców MMA. Khabib stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii lekkiej. Rywalem Dagestańczyka będzie Conor McGregor, czyli były mistrz UFC w dwóch kategoriach wagowych. Na karcie walk UFC 229 można także znaleźć m.in. walki Tony Ferguson vs. Anthony Pettis czy Ovince Saint Preux vs. Dominick Reyes. Pełną listę zamieszczamy w poniższym linku.

» UFC 229 - karta walk, kiedy odbędzie się gala, gdzie oglądać? [INFORMATOR] «

UFC 229 w Polsat Sport: transmisja za darmo. O której godzinie oglądać?

Transmisja UFC 229 w Polsat Sport na żywo (walka Nurmagomedov - McGregor) dostępna będzie około 4:00 rano czasu polskiego. Powtórkę będzie można obejrzeć w niedzielę, 7 października o godzinie 21:50. 

Transmisja UFC 229 odbędzie się również na kanale Fox Sports 1. W tym wypadku należy jednak wykupić dostęp PPV UFC 229. Cena transmisji w jakości HD wynosi 36,89 euro (czyli około 160 zł). Dodatkowo istnieje opcja wykupienia PPV UFC 229 oraz 6-miesięczny pakiet UFC Fight Pass w cenie 57,86 euro (około 250 zł). Więcej szczegółowych informacji na ten temat można znaleźć w linku poniżej.

» UFC 229 - PPV: gdzie oglądać galę i walkę Khabib vs. McGregor na żywo? «

RadioZET.pl/JW