Zamknij

UFC 230 Polsat Sport: transmisja. O której godzinie i kiedy gala UFC w Polsacie?

Redakcja
02.11.2018 14:45
UFC 230 Polsat Sport: transmisja. O której godzinie i kiedy gala UFC w Polsacie?
fot. Youtube/UFC - Ultimate Fighting Championship

UFC 230 w Polsat Sport będzie można obejrzeć za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat. Transmisja długo wyczekiwanej gali odbędzie się w nocy z 3 na 4 listopada (z soboty na niedzielę). O której godzinie walka wieczoru Daniel Cormier vs. Derrick Lewis o tytuł mistrzowski wagi ciężkiej? Szczegółowe informacje o transmisji gali UFC 230 można znaleźć poniżej.

UFC 230 w Polsat Sport: transmisja za darmo. Kiedy odbędzie się gala UFC? O której godzinie walka Daniel Cormier vs. Derrick Lewis i nie tylko? Sprawdzamy szczegółowego informacje na temat transmisji UFC 230 w Polsat Sport.

»  UFC 230: PPV - gdzie oglądać galę UFC na żywo i walkę Cormier - Lewis? «

UFC 230 Polsat: na żywo - transmisja. Kiedy oglądać galę w Polsat Sport?

Transmisja UFC 230 w Polsat Sport na żywo dostępna będzie dla wszystkich bez żadnych dodatkowych opłat. Jedną z najważniejszych gali z walką Daniel Cormier vs. Derrick Lewis będzie można obejrzeć w nocy z 3 na 4 listopada (z soboty na niedzielę). Przypominamy, że gale UFC na antenie Polsat Sport bezpłatnie transmitowane są od stycznia 2018 roku. Wcześniej - także bez żadnych dodatkowych opłat - pokazywał je inny kanał nadający w naszym kraju. 

Walką wieczoru UFC 230 o tytuł mistrzowski wagi ciężkiej, będzie starcie Daniel Cormier vs. Derrick Lewis. Dla Cormiera będzie to pierwsza obrona tytułu mistrza, który zdobył w starciu dwóch mistrzów Stipe Miocica. Z kolei Lewis podczas UFC 229 w Las Vegas znokautował na 11 sekund przed zakończeniem pojedynku Alexandra Volkovema. Ponadto podczas UFC 230 zmierzą się m.in.: Lyman Good vs. Sultan Aliev, Luke Rockhold vs. Chris Weidman oraz Ronaldo Souza vs. Dave Branch. Pełną listę walk gali UFC 230 można znaleźć w linku poniżej.

» UFC 230: karta walk, rozpiska, kiedy odbędzie się gala i gdzie? [INFORMACJE] «

UFC 230 Polsat Sport: transmisja walki Cormier - Lewis. O której godzinie?

Transmisja UFC 230 w Polsat Sport (walka Cormier - Lewis) dostępna będzie o godzinie 3:00 rano czasu polskiego. Powtórkę będzie można obejrzeć w niedzielę, 4 listopada o godzinie 20:00 na tym samym kanale.

RadioZET.pl/JW