Zamknij

UFC Fight Night 145 - karta walk, rozpiska. Kiedy pojedynek Jana Błachowicza z Fernando Santosem?

Redakcja
22.02.2019 12:05
UFC Fight Night 145 - karta walk, rozpiska. Kiedy pojedynek Jana Błachowicza z Fernando Santosem?
fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta

Karta walk UFC Fight Night 145, rozpiska i data zbliżającej się gali to informacje, których poszukuje wielu fanów MMA. Szczegóły na temat imprezy są już znane. Wiadomo, że w walce wieczoru zmierzą się Polak Jan Błachowicz z Fernando Santosem. Sprawdźcie jakie inne walki odbędą się na UFC 145. 

UFC Fight Night 145 - kiedy i gdzie odbędzie się gala MMA? Kto będzie walczył w walce wieczoru? Kiedy pojedynek Jana Błachowicza i Fernando Santosa? Sprawdzamy najważniejsze informacje i przedstawiamy kartę walk UFC 145.

UFC Fight Night 145: karta walk, rozpiska

Karta walk UFC Fight Night 145 została udostępniona. Na szczególną uwagę fanów MMA zasługuje walka wieczoru UFC Fight Night 145, w której naprzeciw siebie staną Jan Błachowicz, polski zawodnik MMA, i brazylijczyk Fernando Santos.

>> Joanna Jędrzejczyk: Wkurza mnie, gdy mówią, że jestem butna i arogancka [WYWIAD]

Na głównej karcie walk gali UFC Fight Night 145 znalazło się 6 pojedynków. W 2 z nich będą walczyli Polacy: Jan Błachowicz i Michał Oleksiejczuk.

  1. Jan Błachowicz vs. Thiago Santos - waga półciężka
  2. Stefan Struve vs. Marcos Rogério de Lima - waga ciężka
  3. Gian Villante vs. Michał Oleksiejczuk - waga półciężka
  4. Liz Carmouche vs. Lucie Pudilová - kobieca waga musza
  5. John Dodson vs. Petr Yan - waga kogucia
  6. Magomed Ankalaev vs. Klidson Abreu - waga półciężka 

Jan Błachowicz - Fernando Santos na UFC Fight Night 145

Pojedynek Jana Błachowicza i Fernando Santosa to bez wątpienia najciekawsza walka, jaka odbędzie się na UFC Fight Night 145. Polak przeszedł do UFC w 2014 roku. Walka Błachowicza z Santosem będzie 11 pojedynkiem Polaka w UFC. Do tej pory wygrał 6 walk, a 4 zakończyły się jego porażką. Polskich fanów pojedynków w UFC interesuje też powrót do oktagonu Michała Oleksiejczuka. Polak pochodzący z Łęcznej został zdyskwalifikowany na rok za użycie dopingu. 23 lutego wróci do UFC. Na gali w Pradze zmierzy się z amerykaninem Gianem Villante. 

>> Jan Błachowicz: kim jest Polak walczący w UFC? [WIEK, WZROST, WAGA, ZAROBKI, WALKI]

Błachowicz - Santos: transmisja online. Gdzie oglądać UFC 145?

UFC Fight Night 145 odbędzie się 23.02 na O2 Arena w Pradze. Transmisja online z gali będzie pokazana w Polsacie Sport. Początek imprezy, na której będą walczyli Jan Błachowicz i Michał Oleksiejczuk, jest zaplanowany na godzinę 20. 

>> Michał Oleksiejczuk: kim jest Polak walczący w UFC? [WIEK, WZROST, WAGA, ZAROBKI, WALKI]

 

RadioZET.pl/PZ