Zamknij

USA - Rosja: transmisja w TV, online. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Redakcja
27.09.2018 11:23
USA - Rosja: transmisja w TV, online. Gdzie oglądać mecz na żywo?
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/EASTNEWS

Mecz USA - Rosja na żywo. Pojedynek drużyn z grupy I odbędzie się w czwartek, 27 września. Wynik popołudniowej rywalizacji będzie kluczowy dla zespołu z Rosji. Jedynie wygrana przedłuży ich szansę na znalezienie się w półfinale. O której godzinie i gdzie oglądać mecz USA - Rosja? Sprawdzamy informacje na temat streamu w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Mecz USA - Rosja, MŚ w siatkówce 2018 na żywo. Gdzie oglądać pojedynek w TV? O której godzinie mecz? Czy przewidziana jest transmisja online? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

USA - Rosja: transmisja w TV. O której godzinie mecz na żywo?

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcą oglądać czwartkową rywalizację na żywo. Mecz USA - Rosja będzie można obejrzeć w telewizji. Transmisja pojedynku dostępna będzie na kanale Polsat Sport. Początek meczu o godzinie 16:50. Z kolei studio przedmeczowe wystartuje o 16:00. 

Mecz USA - Rosja będzie decydujący dla drużyny z Rosji. Jedynie wygrana przedłuży ich szansę na znalezienie się w półfinale. Rosja ma już za sobą przegrany pojedynek z Brazylią 2:3. Z kolei dla USA mecz z Rosją będzie pierwszym starciem w trzeciej rundzie. Dodatkowo reprezentacja USA w tej fazie mistrzostw jako jedyna może pochwalić się kompletem zwycięstw. Przypominamy, że mecz Brazylia - USA zostanie rozegrany w piątek, 28 września o godzinie 17:00.

Mecz USA - Rosja: online, stream w internecie

Czwartkowy pojedynek będzie można obejrzeć także online. Mecz USA - Rosja dostępny będzie na stronie ipla.tv. Stream w internecie jest jednak płatny - cena od 5 zł za jednorazowy dostęp na platformę.

Relacja USA - Rosja na żywo na → sport.radiozet.pl

Mistrzostwa świata w siatkówce 2018 rozpoczęły się 9 września 2018 roku. W trzeciej rundzie, która odbędzie się między 26 a 28 września, mecze rozegra 6 drużyn, z czego dwie, które uzyskały najgorszy wynik, odpadną. Następnie, 29 września, będą półfinały. Z kolei dzień później będzie mieć miejsce finał.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW