Zamknij

Uber Freight - co to, kiedy w Polsce i na czym polega nowa usługa Ubera? [CENA]

Jolanta Waligóra
25.10.2019 11:22
Uber Freight - co to, kiedy w Polsce i na czym polega nowa usługa Ubera? [CENA]
fot. SHUTTERSTOCK

Uber Fright wchodzi do Polski - informacja o pojawieniu się nowej usługi Ubera na polskim rynku została oficjalnie potwierdzona. Uber Freight, najprościej tłumacząc, łączy przewoźników ze spedytorami. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje na temat tego, co to jest Uber Fright i jaka jest cena nowej opcji Ubera.

Uber Freight - co to? Kiedy w Polsce pojawi się nowa usługa Ubera? Na czym polega i o co w niej chodzi? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, co to jest Uber Freight i ile kosztuje nowa opcja.

Uber Freight - co to i ile kosztuje nowa usługa Ubera w Polsce? [CENA]

W związku z pojawieniem się informacji o nowej usłudze Ubera, która zostaje wprowadzana w Polsce, wiele osób zaczęło poszukiwać w sieci informacji na temat tego, co to jest Uber Freight. Najprościej tłumacząc Uber Freight łączy przewoźników ze spedytorami. Oferuje ceny ustalane z góry, szybkie płatności i możliwość zarezerwowania przewozu ładunku za pomocą jednego kliknięcia. Spedytorzy otrzymują nie tylko dostęp do polegania na ogromnej sieci przewoźników, lecz także możliwość monitorowania przewozu ładunku w czasie rzeczywistym.

Uber Freight zwiększa efektywność branży logistycznej dzięki tworzeniu nowych możliwości współpracy dla podmiotów obecnych na rynku. Platforma łączy przewoźników dysponujących możliwością przewiezienia określonych ładunków ze spedytorami na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Europy. Nowoczesna technologia rewolucjonizuje tradycyjny rynek, zwiększając transparentność i efektywność prowadzonych transakcji oraz budując  zaufanie w branży logistycznej. 

Jeśli chodzi o cenę Ubera Freight to nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy przede wszystkim od trasy. Jak jednak już wspominaliśmy powyżej, ceny ustalane będą z góry. 

Zagłosuj

Uważasz, że usługa Uber Freight to dobry pomysł?

Liczba głosów:

Kiedy Uber Freight w Polsce?

Niestety nie wiadomo dokładnie, kiedy Uber Fright pojawi się w Polsce. Z pewnością nowa usługa Ubera dostępna będzie już wkrótce. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Autonomiczne ciężarówki Ubera wyjechały na drogi w Arizonie. Jeżdżą bez kierowców

Bardzo cieszymy się, że dzięki wprowadzeniu Uber Freight w jeszcze większym stopniu możemy podkreślić naszą obecność w Polsce. Platforma Uber Freight pomaga przewoźnikom łączyć się ze spedytorami - niezależnie od wielkości biznesu. Może wesprzeć przewidywany wzrost gospodarczy Polski, przy jednoczesnym dalszym podnoszeniu standardów branżowych - mówi Daniel Buczkowski, dyrektor ds. ekspansji Uber Freight na rynkach europejskich.

RadioZET.pl/mat.prasowe/JW