Zamknij

UberGIVING - o co chodzi, na czym polega akcja i jak zamówić przejazd? [1.06]

Jolanta Waligóra
30.05.2019 13:44
UberGIVING - o co chodzi, na czym polega akcja i jak zamówić przejazd? [1.06]
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Co to UberGIVING, jak zamówić przejazd i na czym polega akcja? Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, Uber uruchamia opcję UberGIVING, która w Polsce 1 czerwca 2019 roku pojawi się po raz pierwszy. W jej ramach użytkownicy aplikacji mogą pomóc mieszkańcom domów samotnej matki, a także fundacjom czy stowarzyszeniom, przekazując najbardziej potrzebne im dary. Szczegółowe informacje o UberGIVING można znaleźć poniżej.

UberGIVING - o co chodzi? Na czym polega akcja na Dzień Dziecka? Kiedy się rozpoczyna i do kiedy trwa? Jak zamówić przejazd UberGIVING? Czy jest to płatne? Co warto wiedzieć? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o akcji UberGIVING.

Kartki na Dzień Dziecka - z życzeniami dla dzieci i dorosłych [DO WYDRUKU]

UberGIVING - o co chodzi i na czym polega akcja?

UberGIVING to akcja, która cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Z dobroczynnych przejazdów mieli już wcześniej okazję korzystać mieszkańcy Dubaju czy Londynu. Z kolei w Polsce UberGIVING 1 czerwca 2019 pojawi się po raz pierwszy. Uber spodziewa się dużego zainteresowania dobroczynną funkcją. Zacznijmy jednak od początku. O co chodzi w UberGIVING i na czym polega nowa akcja?

Dzień Dziecka 2019 - kiedy jest w Polsce i na świecie i jaka jest historia święta?

Opcja UberGIVING uruchomiona zostanie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. W jej ramach użytkownicy aplikacji mogą pomóc mieszkańcom domów samotnej matki, a także fundacjom czy stowarzyszeniom, przekazując najbardziej potrzebne im dary. Użytkownicy z Warszawy otrzymają w tym celu specjalną funkcję w ramach aplikacji, zaś mieszkańcy pozostałych miast, w których dostępna jest usługa, mogą włączyć się do akcji, wpisując w aplikacji specjalny kod, który zamieścimy poniżej. Wszystkie koszty związane z przejazdami w ramach UberGIVING pokrywa Uber.

Dzień Dziecka - ŻYCZENIA: śmieszne, krótkie i rymowane wierszyki [1.06]

Jak zamówić UberGIVING? [Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź i inne miasta]

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, jak zamówić UberGIVING. W Warszawie użytkownicy aplikacji będą mogli zamówić dobroczynny przejazd UberGIVING bezpośrednio w samej aplikacji tylko przez 1 dzień, tj. w sobotę, 1 czerwca. W dostępnych opcjach przejazdu wyświetli się specjalna ikona UberGIVING, dostępna tuż obok opcji standardowych przejazdów UberX, Select, Van czy Uber Black. Po zamówieniu takiego przejazdu - w miejscu wskazanym przez użytkownika pojawi się kierowca, który odbierze dary i włoży je do pudełka oznakowanego nazwą akcji, a następnie zawiezie je do Domu Samotnej Matki przy ul. Skierdowskiej 2 w Warszawie. Koszty całego przejazdu (w obydwie strony) pokrywa Uber.

Dzień Dziecka 2019 - WARSZAWA: atrakcje, wydarzenia, imprezy na Dzień Dziecka [1.06]

Co więcej, jeśli darczyńcy ze stolicy nie zdążą zamówić dobroczynnego przejazdu w Dzień Dziecka - nic straconego. Uber przygotował bowiem dla nich specjalny kod promocyjny: WAWGIVING, który będzie obowiązywał do 8 czerwca włącznie. Kod uprawnia do przejazdu w obydwie strony (do domu samotnej matki i z powrotem), każdy na maksymalną kwotę 70 zł.

Odrębne kody otrzymają mieszkańcy innych polskich miast, w których dostępna jest usługa i których placówki biorą udział w akcji. W przypadku Krakowa będzie to kod: KRKGIVING, w Poznaniu - POZGIVING, w Łodzi - LCJGIVING, w Trójmieście - GDNGIVING, a we Wrocławiu – WROGIVING, w Katowicach – KTWGIVING. Kody są ograniczone do strefy konkretnej placówki biorącej udział w programie i uprawniają do osobistego przekazania rzeczy mieszkańcom domu samotnej matki oraz powrotu w to samo miejsce, z którego zamówiono przejazd. Po dodaniu kodu promocyjnego w aplikacji Uber, uprawniającego do zamówienia darmowego, dobroczynnego przejazdu, będzie on widoczny dla użytkownika w aplikacji od 1 do 8 czerwca. Kody uprawniają do dwóch dobroczynnych przejazdów, o wartości po 50 zł każdy. 

Życzenia na Dzień Dziecka - dla dużych, małych i dorosłych [1.06]

RadioZET.pl/inf.prasowa/JW