Zamknij

Unsend na Messengerze - kiedy nowa opcja, jak usunąć wiadomość na Facebooku?

Redakcja
16.11.2018 11:54
Unsend na Messengerze - kiedy nowa opcja, jak usunąć wiadomość na Facebooku?
fot. PIXABAY

Kiedy "Unsend message" na Facebooku? Chwilowe pojawienie się aktualizacji zaostrzyło apetyt użytkowników popularnej aplikacji na więcej. Na pojawienie się opcji usunięcia wiadomości zarówno u nadawcy, jak i u odbiorcy, czeka coraz więcej osób. Kiedy funkcja "unsend" dostępna będzie dla wszystkich i jak będzie można usunąć wiadomość? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

"Unsend" na Messengerze - kiedy nowa opcja ponownie pojawi się na Facebooku? Jak będzie można cofnąć wysłaną wiadomość? Jak będzie działać ta opcja? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat funkcji "unsend".

» Pojawiła wam się opcja "unsend" na Messengerze? [SONDA] «

Kiedy "unsend" na Messengerze?

Niedawno pojawiła się nowa opcja na Facebooku "unsend message". Nowa wersja Messengera dla niektórych polskich użytkowników popularnej aplikacji była jednak dostępna zaledwie przez kilka godzin. Jak się później okazało - były to tylko testy. Chwilowe pojawienie się aktualizacji wywołało falę pytań dotyczących tego, kiedy opcja "unsend" na Facebooku będzie dostępna dla wszystkich.

Użytkownicy aplikacji muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowa wersja Messengera będzie do pobrania dla wszystkich. Możliwe, że opcja "unsend" pojawi się jeszcze przed końcem 2018 roku. 

Zagłosuj

Podoba ci się pomysł stworzenia nowej opcji "unsend" na Messengerze?

Liczba głosów:

Przypominamy, że obecnie możliwe jest usunięcie wiadomości jedynie z okna swojego czatu. Opcja "unsend" stopniowo wprowadzana jest w kolejnych krajach. Obecnie proces ten trwa m.in. w Polsce, na Litwie, w Kolumbii oraz w Boliwii.

"Unsend", Facebook - jak usunąć wiadomość na Messengerze?

"Unsend message" to "ratunek" dla osób, które robią, zanim pomyślą. Opcja ta pozwoli na usunięcie napisanej wiadomości zarówno u adresata, jak i u odbiorcy. Jak będzie można usunąć wiadomość na Messengerze?

To bardzo proste. Na usunięcie niechcianej wiadomości będziemy mieli 10 minut - po tym czasie nie będzie to już możliwe. Kopia wysłanej, a następnie usuniętej wiadomości przez krótki czas ma pozostać na serwerach Facebooka, a w przypadku zgłoszenia jej jako niezgodnej z regulaminem serwisu, może zostać wykorzystana.

RadioZET.pl/JW