Zamknij

Urugwaj - Arabia Saudyjska online i w TV [TRANSMISJA NA ŻYWO 20.06.]

Redakcja
20.06.2018 10:57
Urugwaj - Arabia Saudyjska online i w TV [TRANSMISJA NA ŻYWO 20.06.]
fot. PIXABAY

Urugwaj - Arabia Saudyjka: transmisja online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać mecz Urugwaj - Arabia na żywo za darmo? Na to pytanie, w związku z trwającymi Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej w Rosji 2018, poszukuje odpowiedzi wielu kibiców. Sprawdzamy informacje o streamie meczu w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Mecz Urugwaj - Arabia Saudyjka (grupa A), w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji 2018, odbędzie się w środę, 20 czerwca w Rostowie nad Donem. Według prognoz Urugwajscy zawodnicy powinni bez większych trudności pokonać arabskich przeciwników. Przypominamy, że jeśli Urugwaj zwycięży, to wraz z Rosją zapewni sobie miejsce do 1/8 finału mundialu. Z pewnością wiedząc, że wygrana zagwarantuje im wyjście z grupy, podczas piłkarskiego spotkania dadzą z siebie wszystko.

» Mundial 2018: mecze 20.06. - kto gra dzisiaj? [TERMINARZ, GODZINY] «

Urugwaj - Arabia Saudyjska na żywo: transmisja w TV. O której oglądać mecz?

Dla wszystkich osób, które chcą śledzić zmagania obydwu drużyn na mundialu 2018, mamy dobre wiadomości. Odbędzie się transmisja meczu Urugwaj - Arabia Saudyjka w TV. Na żywo piłkarski pojedynek będzie można obejrzeć na kanałach TVP 2 oraz TVP Sport. Początek rywalizacji o godzinie 17:00. Z kolei studio przedmeczowe w TVP 1 wystartuje już o 16:30.

Przypominamy, że Telewizja Polska wykupiła prawa do transmisji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji 2018. W TVP 1 i w TVP 2 będzie można obejrzeć wszystkie 64 mecze mundialu. 

Mecz Urugwaj - Arabia online. O której transmisja?

Piłkarski pojedynek będzie można obejrzeć także online. Transmisja meczu Urugwaj - Arabia dostępna będzie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. Start o godzinie 17:00.

XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to pierwszy tego typu turniej, który odbywa się w Europie Wschodniej i pierwszy, którego państwo-gospodarz leży na dwóch kontynentach. W mundialu 2018 biorą udział 32 reprezentacje krajów. Łącznie podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej zostaną rozegrane 64 mecze na 12 stadionach i w 11 miastach.

RadioZET.pl/JW