Zamknij

Uśmiech losu - OBSADA i OPIS: kto gra w serialu i o czym jest? [STRESZCZENIE]

07.07.2020 09:22
Uśmiech losu - OBSADA i OPIS: kto gra w serialu i o czym jest? [STRESZCZENIE]
fot. Youtube/novelapl seriale

"Uśmiech losu" to portugalski serial, który w ramówce TVP zastąpił produkcję "Włoska rodzina". Główną bohaterką jest Maria do Ceu, w którą wciela się aktorka Maria João Abreu. Szczegółowe informacje na temat pełnej obsady serialu "Uśmiech losu" i streszczenie portugalskiej produkcji, można znaleźć poniżej.

Serial "Uśmiech losu" - OBSADA, STRESZCZENIE, OPIS. Kto gra w portugalskim serialu emitowanym w TVP? O czym jest produkcja i jaką historię opowiada? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy streszczenie serialu "Uśmiech losu" i pełną obsadę.

Serial Uśmiech losu - OBSADA: kto jest kim i jacy aktorzy występują?

Obsada serialu "Uśmiech losu"to informacje, które szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim tych, którzy chcą oglądać nowy serial emitowany w Telewizji Polskiej. W roli głównej występuje portugalska aktorka Maria João Abreu, która wciela się w główną postać, czyli w Marie do Ceu.

Ponadto w obsadzie "Uśmiechu losu" występują m.in. Dânia Neto (jako Sílvia Mira), Jorge Corrula (Caio Amaral), Manuela Maria (Preciosa Toledo), Jose Raposo (José Luís Toledo), Rui Mendes (Natário Garcia), Vitor Norte (Horácio Toledo) czy Diana Chaves (Leonor Alves Craveiro).

Uśmiech losu - ile odcinków ma serial portugalski i kiedy oglądać w TVP?

Uśmiech losu - STRESZCZENIE serialu: o czym jest portugalska produkcja? [OPIS]

Streszczenie serialu "Uśmiech losu" przedstawia się następująco:

Akcja serialu "Uśmiech losu" rozpoczyna się w portugalskim miasteczku Alvorinha. Główną bohaterką jest Maria do Ceu, pracowita i skromna wdową, matka dwójki prawie dorosłych już dzieci. Kobieta sprzedaje na targu owoce, dorabia jako opiekunka i pomoc domowa bogatego staruszka. Dzięki pieniądzom, które zarabia, chce zdobyć informacje na temat syna, którego urodziła jako 16-latka i oddała obcym ludziom. Wie, że mały Rafael trafił do Francji.

Przypomnijmy, że portugalski serial "Uśmiech losu" można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55 w Telewizji Polskiej.

Zagłosuj

Lubisz portugalskie seriale?

Liczba głosów:

RadioZET.pl