Zamknij

Uśmiech losu - ile odcinków ma serial portugalski i kiedy oglądać w TVP?

07.07.2020 08:55
Uśmiech losu - ile odcinków ma serial portugalski i kiedy oglądać w TVP?
fot. Youtube/novelapl seriale

"Uśmiech losu" to portugalski serial, który w ramówce TVP zastąpił produkcję "Włoska rodzina". Nowy serial emitowany będzie codziennie od poniedziałku do piątku, a pierwszy odcinek będzie można oglądać jeszcze w pierwszej połowie lipca 2020. Szczegółowe informacje na temat tego, ile odcinków ma serial "Uśmiech losu" i kiedy oglądać w TVP, można znaleźć poniżej.

Serial "Uśmiech losu" - ile odcinków liczy? Kiedy oglądać serial portugalski w TVP? O której godzinie emisja? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, ile odcinków ma "Uśmiech losu" i kiedy oglądać serial w Telewizji Polskiej.

Uśmiech losu - ile odcinków ma serial portugalski?

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, ile odcinków ma serial "Uśmiech losu". Portugalska produkcja doczekała się trzech sezonów, a na jesień planowana jest emisja kolejnego. Telewizja Polska jak na razie ma w planach emisję jednego sezonu serialu, który składa się dokładnie z 30 odcinków. Nie wiadomo jeszcze, czy TVP zdecyduje się wykupić kolejne części portugalskiej produkcji.

Uśmiech losu - OBSADA i OPIS: kto gra w serialu i o czym jest? [STRESZCZENIE]

Serial Uśmiech losu - kiedy oglądać w TVP i o której? [DNI I GODZINY EMISJI]

"Uśmiech losu" to portugalski serial, który w ramówce TVP zastąpił produkcję "Włoska rodzina". Oznacza to, że nowy serial można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55 w Telewizji Polskiej. Pierwszy odcinek "Uśmiechu losu" wyemitowany zostanie natomiast we wtorek, 7 lipca 2020.

Akcja serialu "Uśmiech losu" rozpoczyna się w portugalskim miasteczku Alvorinha. Główną bohaterką jest Maria do Ceu, pracowita i skromna wdową, matka dwójki prawie dorosłych już dzieci. Kobieta sprzedaje na targu owoce, dorabia jako opiekunka i pomoc domowa bogatego staruszka. Dzięki pieniądzom, które zarabia, chce zdobyć informacje na temat syna, którego urodziła jako 16-latka i oddała obcym ludziom. Wie, że mały Rafael trafił do Francji.

Zagłosuj

Lubisz portugalskie seriale?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl