Zamknij

Usta usta 2020 - kiedy nowe odcinki serialu TVN i kto zagra? [DATA PREMIERY, OBSADA]

09.07.2020 09:08
Usta usta 2020 - kiedy nowe odcinki serialu TVN i kto zagra? [DATA PREMIERY, OBSADA]
fot. Youtube/tvnpl

Serial "Usta usta" powraca na antenę TVN po 9 latach przerwy. Premiera polskiej produkcji zaplanowana jest na drugą połowę 2020 roku, a w rolach głównych ponownie zobaczymy Pawła Wilczaka czy Sonię Bohosiewicz. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy premiera serialu "Usta usta" i obsadę produkcji, można znaleźć poniżej.

Serial "Usta usta" - kiedy premiera nowych odcinków w 2020 roku? Kto zagra w produkcji i co się wydarzy? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o dacie premiery serialu "Usta usta" i obsadzie polskiej produkcji TVN.

Usta usta - kiedy premiera serialu TVN? [DATA]

Serial "Usta usta" wraca na antenę TVN po 9 latach przerwy - informacja na ten temat została oficjalnie potwierdzona. W związku z tym wiele osób zaczęło poszukiwać w sieci szczegółowych dotyczących tego, kiedy "Usta usta" w TVN. Wiadomo już, że premiera polskiej produkcji zaplanowana jest na drugą połowę 2020 roku, a nowe odcinki będzie można oglądać na jesieni, prawdopodobnie we wrześniu.

Jeśli tylko ujawniona zostanie dokładna data premiery pierwszego odcinka "Usta usta" 2020, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że Telewizja TVN "Usta usta" emitowała w latach 2010-2011, wówczas powstały trzy sezony produkcji. Czwarty sezon ma składać się z sześciu odcinków.

BrzydUla 2 - kiedy emisja nowych odcinków serialu? [PREMIERA, OBSADA] 

Serial Usta usta - OBSADA: kto zagra w polskiej produkcji? [ZWIASTUN]

W rolach głównych serialu ponownie zobaczymy Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojciecha Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską oraz Marcina Perchucia. Ponadto - jak donosi portal Wirtualnemedia.pl - w obsadzie serialu "Usta usta" wystąpią m.in. Wiktoria Filus, Magdalena Walach, Roman Frankl, Cezary Kosiński, Zygmunt Malanowicz, Paweł Koślik, Maciej Tomaszewski, Łukasz Gawroński, Olga Rayska, Aniela Płudowska i Oliwia Ogorzelska.

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, w nowych odcinkach "Usta usta" ukazane zostaną dalsze losy tych samych bohaterów, ale w zupełnie nowym momencie ich życia - akcja serialu przeniesie się o 14 lat.

Kultowy serial TVN wraca na antenę? W obsadzie Paweł Wilczak

po latach pracy w Stanach Zjednoczonych Adam (Paweł Wilczak) powraca do Warszawy, aby poinformować przyjaciół, że czternaście lat po śmierci swojej ukochanej żony Julii, planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą. Iza (Sonia Bohosiewicz) i Piotrek (Wojciech Mecwaldowski), pomimo że mają za sobą wiele wzlotów i upadków, wciąż są razem. Z kolei Agnieszka (Magdalena Popławska) i Krzysztof (Marcin Perchuć) pozostają w bliskich stosunkach po rozwodzie - czytamy w opisie serialu na Wirtualnemedia.pl.

Zwiastun serialu "Usta usta" 2020 nie został jeszcze opublikowany. Artykuł będziemy aktualizować.

Zagłosuj

Czekasz na nowy sezon serialu "Usta usta"?

Liczba głosów:

Magdalena Popławska i Sonia Bohosiewicz w rozmowie z RadioZET.pl. O nowym sezonie "Usta usta" oraz pracy na planie w trakcie pandemii koronawirusa:

RadioZET.pl