Zamknij

Vasilis Tomazos - Big Brother 2: kim jest uczestnik 2. edycji programu?

Karolina Piotrowska
14.09.2019 12:25
Vasilis Tomazos - Big Brother 2: kim jest uczestnik 2. edycji programu?
fot. materiały prasowe

Kim jest Vasilis Tomazos? Big Brother 2, czyli znane reality show powróciło na antenę po ponad 10 latach przerwy, a od 13 września możemy oglądać już 2. edycję programu w nowej odsłonie. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednego z uczestników, czyli kim jest Vasileios Tomazos, ile ma lat i co o nim wiemy.

Kim jest Vasilis Tomazos? Big Brother 2 i premiera pierwszego odcinka programu odbyła się w piątek, 13 września. Wtedy mogliśmy poznać wszystkich uczestników show. Sprawdzamy, co wiadomo o jednym z uczestników, który pojawił się w domu Wielkiego Brata - Vasilis Tomazos. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje i informacje na temat jego udziału w Big Brotherze 2 - tego dowiecie się w poniższym artykule.

Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Vasilis Tomazos - Big Brother 2: kim jest uczestnik show?

Uczestnik Big Brothera 2019, Vasilis Tomazos ma 27 lat i pochodzi z Myślenic. Ma korzenie polsko - greckie. Urodził się pod Atenami, ale od dziecka mieszka w Polsce.

Studiował na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Na pierwszym roku rzucił studia i rozpoczął pracę jako animator czasu wolnego na Rodos.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Big Brother 2 - Vasilis Tomazos: co jeszcze o nim wiemy?

Vasilis Tomazos, uczestnik Big Brothera 2 lubi żartować, ma w sobie dużo dobrej energii i uśmiechu. W wolnym czasie gra w piłkę, hobbistycznie zajmuje się fotografią.

Big Brother 2 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program Big Brother 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną będziemy mogli oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne będą także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

Big Brother 2 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

RadioZET.pl/materiały prasowe/KP