Zamknij

Veggie Burger w McDonald's - od kiedy będzie dostępny w Polsce?

09.10.2020 15:04
Veggie Burger w McDonalds - od kiedy w Polsce i gdzie będzie dostępny? [KALORIE, CENA]
fot. Shutterstock

W sieci pojawiły się już pierwsze informacje na temat nowej oferty McDonald's. Veggie Burger to jedna z propozycji, której od niedawna można spróbować w wybranych punktach. Poniżej zebraliśmy znane do tej pory szczegóły na temat nowej kanapki, czyli co to jest Veggie Burger, kalorie, cena oraz od kiedy i gdzie będzie dostępny w Polsce.

Veggie Burger w McDonald's - od kiedy w Polsce i gdzie będzie dostępny? Kalorie, cena i inne informacje o nowym produkcie w ofercie McDonald's - sprawdzamy najważniejsze szczegóły.

Veggie Burger w McDonald's - od kiedy w Polsce i gdzie będzie dostępny?

Jak na razie nie ma jeszcze oficjalnych informacji o tym, od kiedy nowy Veggie Burger w McDonald's pojawi się we wszystkich lokalach i czy w ogóle to nastąpi. Na stronie internetowej restauracji nie znajdziemy żadnych potwierdzonych szczegółów, a w tym momencie nowy Veggie Burger dostępny jest tylko w wybranych punktach McDonald's w Polsce. 

Dzięki informacjom na Instagramie wiemy, że Veggie Burgera od niedawna można spróbować m.in. na Dworcu w Poznaniu.

McDonald's i nowy Veggie Burger - kalorie, cena, informacje

Niestety, jak na razie w sieci nie znajdziemy również szczegółowych informacji dotyczących tego, ile kalorii ma nowy Veggie Burger. Cena kanapki to prawdopodobnie około 14 złotych.

W opisie kanapki w aplikacji mobilnej czytamy, że Veggie Burger to warzywna nowość w ofercie. Oficjalny opis brzmi następująco:

Miękka bułka z ziarnami sezamu, a w niej warzywny kotlet m.in. z marchewką, groszkiem czy brokułem zestawiony z delikatnie roztopionym serem cheddar, ze świeżym pomidorem i z porcją drobno posiekanej sałaty. A wszystko to otoczone kremowym i aromatycznym sosem kanapkowym.

Aktualnych informacji na temat nowej oferty w McDonald's, Veggie Burgera i innych kanapek można szukać m.in. na oficjalnej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych.

RadioZET.pl