Zamknij

Velvet Buzzsaw - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest film na Netflixie?

Redakcja
17.01.2019 10:48
Velvet Buzzsaw - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest film na Netflixie?
fot. Youtube/Netflix

"Velvet Buzzsaw" z Jakem Gyllenhaalem to nowy horror, którego premiera przewidziana jest pod koniec stycznia. Film z gwiazdorską obsadą będzie można oglądać na platformie Netflix. O czym jest horror i kto zagra? Informacje o dacie premiery "Velvet Buzzsaw", obsadzie i zwiastun, zamieszczamy poniżej.

"Velvet Buzzsaw" z Jakem Gyllenhaalem - kiedy premiera nowego horroru na Netflix? Kto zagra? O czym będzie produkcja? Sprawdzamy najważniejsze informacje o "Velvet Buzzsaw" - obsada, zwiastun, data premiery, opis fabuły.

"Velvet Buzzsaw" - premiera i obsada nowego filmu na Netflixie

Kiedy "Velvet Buzzsaw" na Netflix? Data premiery nowego horroru została ogłoszona - po raz pierwszy zostanie on zaprezentowany podczas festiwalu filmowego Sundance pod koniec stycznia. Z kolei film na platformie Netflix będzie można oglądać od piątku, 1 lutego 2019 roku. Zarówno za reżyserię, jak i scenariusz odpowiedzialny jest Dan Gilroy ("Wolny strzelec", "Dziedzictwo Bourne'a").

» Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę «

Obsada "Velvet Buzzsaw" jest naprawdę imponująca. Oprócz Jaka Gyllenhaala, w "Velvet Buzzsaw" zagrają m.in. Billy Magnussen (jako Bryson), John Malkovich (Piers), Toni Collette (Gretchen), Natalia Dyer (Coco), Rene Russo (Rhodora Haze), Tom Sturridge (Jon Dondon) i Daveed Diggs.

Zwiastun "Velvet Buzzsaw". O czym jest horror na Netflixie?

Zwiastun filmu "Velvet Buzzsaw" został udostępniony. Akcja horroru rozgrywa się w Los Angeles, a jej bohaterami są postaci ze świata sztuki. Morf Vandewalt (Jake Gyllenhaal) to właściciel galerii sztuki, który wchodzi w posiadanie kilku obrazów pochodzących od tajemniczego nieznanego artysty. Wkrótce okazuje się, że obrazy mają nadprzyrodzoną moc i wymierzają karę wszystkim zachłannym kolekcjonerom.

RadioZET.pl/JW