Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Veturilo 2018 - do kiedy można wypożyczyć rower miejski w Warszawie?

06.11.2018 10:23

Do kiedy Veturilo 2018 w Warszawie? Mieszkańcy stolicy mogą korzystać z rowerów miejskich od 1 marca. Tegoroczny sezon, w związku z pojawieniem się coraz chłodniejszych dni, powoli dobiega końca. Sprawdzamy, do kiedy Veturilo będzie funkcjonować.

Veturilo 2018 - do kiedy można wypożyczyć rower miejski w Warszawie? fot. Adam Burakowski/REPORTER/EASTNEWS

Veturilo - do kiedy 2018 można wypożyczyć rower miejski w Warszawie? Kiedy kończy się sezon? Odpowiadamy na często pojawiające się pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o Veturilo w stolicy.

» Elektryczne hulajnogi w Warszawie: cennik, gdzie i jak wypożyczyć e-hulajnogę? «

Do kiedy Veturilo 2018 w Warszawie? 

Informacji na temat tego, do kiedy Veturilo w Warszawie 2018, poszukuje wielu mieszkańców stolicy i nie tylko. Tradycyjnie ostatni dzień działania Veturilo 2018 to 30 listopada. Oznacza to, że w ostatni dzień listopada po raz ostatni w tym sezonie będziemy mogli wypożyczyć rower miejski w stolicy. 

Z kolei kolejny sezon rozpocznie się 1 marca 2019 roku.

Veturilo w Warszawie 2018: stacje, cennik, informacje

Rowerzyści korzystający z Veturilo mają do dyspozycji aż 366 stacji zlokalizowanych na terenie całej Warszawy oraz 5 292 rowerów (w tym rowery elektryczne, zwykłe, dziecięce oraz tandemy). Stacje Veturilo w Warszawie zlokalizowane są m.in. w następujących miejscach: Metro Młociny, Bielany-Ratusz, Plac Grunwaldzki, Pętla Nowe Bemowo, Rondo Żaba czy Plac Wileński. Pełną listę stacji Veturilo można znaleźć na stronie veturilo.waw.pl/mapa-stacji/.

Konto danego użytkownika jest aktywne jedynie w momencie posiadania na nim minimum 10 zł lub podpięcia do niego karty kredytowej. Wypożyczenie Veturilo do 20 minut nie kosztuje nic. Jeśli będziemy jeździć rowerem nie więcej niż 60 minut, zapłacimy złotówkę. Z kolei druga godzina to koszt 3 zł, trzecia 5 zł, a czwarta i każda następna 7 zł. Szczegółowe informacje można znaleźć w linku poniżej.

» Veturilo Warszawa: stacje, cennik, do kiedy «

RadioZET.pl/JW

Oceń