Zamknij

Veturilo 2019 - do kiedy można wypożyczyć rower miejski w Warszawie? [DATA]

Jolanta Waligóra
12.09.2019 13:42
Veturilo 2019 - do kiedy można wypożyczyć rower miejski w Warszawie? [DATA]
fot. Adam Burakowski/REPORTER/EASTNEWS

Do kiedy Veturilo 2019 w Warszawie? Mieszkańcy stolicy mogą korzystać z rowerów miejskich od początku marca. Tegoroczny sezon, w związku z pojawieniem się coraz chłodniejszych dni, powoli dobiega końca. Sprawdzamy, do kiedy Veturilo 2019 będzie funkcjonować w Warszawie.

Do kiedy Veturilo w 2019 roku? Data zakończenia sezonu oraz inne szczegółowe informacje na temat wypożyczania rowerów miejskich w Warszawie, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, do kiedy Veturilo w Warszawie 2019.

Elektryczne hulajnogi w Warszawie: cennik, gdzie i jak wypożyczyć e-hulajnogę?

Do kiedy Veturilo 2019 w Warszawie? 

Informacji na temat tego, do kiedy Veturilo 2019 w Warszawie, poszukuje wielu mieszkańców stolicy i nie tylko. Ostatni dzień działania Veturilo w 2019 roku to prawdopodobnie 30 listopada, czyli tak, jak to było w poprzednich sezonach. Oznacza to, że prawdopodobnie w ostatni dzień listopada po raz ostatni w tym sezonie będziemy mogli wypożyczyć rower miejski w stolicy. 

Z kolei kolejny sezon powinien rozpocząć się 1 marca 2020 roku.

Veturilo 2019 - jak wypożyczyć rower miejski w Warszawie?

Korzystanie z Veturilo jest bardzo proste. Na początku należy zarejestrować się na stronie veturilo.waw.pl. Na tym etapie należy podać swoje dane osobowe, zaakceptować regulamin oraz wpłacić minimum 10 zł opłaty inicjalnej. Po rejestracji użytkownik otrzyma wiadomość SMS oraz e-mail wraz ze specjalnym kodem PIN. Od tego czasu można korzystać z warszawskich rowerów miejskich przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie: veturilo.waw.pl.

Veturilo 2019 - od kiedy i do kiedy można wypożyczać rower miejski? [CENNIK, STACJE]

Konto danego użytkownika jest aktywne jedynie w momencie posiadania na nim minimum 10 zł lub podpięcia do niego karty kredytowej. Wypożyczenie Veturilo do 20 minut nie kosztuje nic. Jeśli będziemy jeździć rowerem nie więcej niż 60 minut, zapłacimy złotówkę. Z kolei druga godzina to koszt 3 zł, trzecia 5 zł, a czwarta i każda następna 7 zł. 

RadioZET.pl/JW