Zamknij

Victoria Kazadi - kim jest uczestniczka "Dance Dance Dance"?

Redakcja
01.03.2019 13:57
Viktoria Kazadi: kim jest? Wiek, Instagram, rodzina
fot. Instagram Patrycja Kazadi

Kim jest Victoria Kazadi? Młoda, 17-letnia tancerka wystąpi w pierwszej edycji programu TVP 2 "Dance Dance Dance". Sprawdzamy najważniejsze informacje o uczestniczce teleturnieju, jej życiu, a także pokazujemy jej konta w mediach społecznościowych.

Kim jest Victoria Kazadi? 17-latka weźmie udział w pierwszej edycji "Dance Dance Dance". U jej boku stanie jej starsza siostra, Patrycja Kazadi.  Sprawdzamy najważniejsze informacje o uczestniczce programu: kim jest Victoria Kazadi? Ile ma lat, jaki jest jej zawód, a także gdzie można znaleźć Victorię Kazadi na Instagramie i na Facebooku?

Dance, Dance, Dance: znamy uczestników nowego programu TVP! [GALERIA]

Victoria Kazadi z "Dance, Dance, Dance" - kim jest? [ZAWÓD, WIEK, RODZINA]

Victoria Kazadi to młodsza siostra Patrycji Kazadi - celebrytki, wokalistki, aktorki, uczestniczki teleturniejów i współprowadzącej programów w TVN. O Victorii wiadomo niewiele. Ma 17 lat, nieznany jest jej zawód, a o rodzinie wiemy głównie dzięki Patrycji Kazadi, siostrze Viktorii. Wiadomo, że Patrycja i Viktoria mają brata Williama, a ich ojciec pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga. 

Dance Dance Dance w TVP: kiedy premiera, o co chodzi w nowym programie, kto wystąpi?

Victoria Kazadi: Instagram

Victoria Kazadi, co dość rzadkie w przypadku młodych osób rozpoczynających karierę w teleturniejach, nie ma ogólnodostępnego konta na Facebooku i Instagramie. 17-latkę można było jednak zobaczyć na profilu siostry, Patrycji. Aktorka pokazała na Instagramie Viktorię i brata Williama podczas premiery przedstawienia w teatrze. Patrycja zdradziła też, że razem z Viktorią wystapią w Dance Dance Dance, nowym teleturnieju TVP 2. 

„Kochani!! Nareszcie mogę podzielić się z Wami tą informacją!! Od tygodni mam ogromną radość i zastrzyk endorfin dzięki temu, że spełniam swoje marzenie z dzieciństwa! Wezmę udział w najnowszym tanecznym show »Dance, dance, dance« i odtworzę 1 do 1 teledyski moich ukochanych gwiazd muzyki!! Do tego zrobię to w duecie z moją ukochaną młodszą Siostrzyczką, która również w tym programie będzie spełniać swoje marzenie – o tańcu! Już nie możemy się doczekać” - napisała Kazadi na Instagramie. 

RadioZET.pl/PZ