Zamknij

Vogue Polska - cena, data premiery pierwszego numeru i inne informacje

Redakcja
13.02.2018 15:00
Vogue Polska - cena, data premiery, gdzie kupić i inne informacje
fot. vogue.pl

Data premiery Vogue Polska jest bardzo wyczekiwana przez tysiące Polek. Do tej pory w Polsce można było znaleźć tylko zagraniczne wersje magazynu, a pierwszy numer pisma pojawił się w 1892 roku jako tygodniowe czasopismo na terenie Stanów Zjednoczonych. W 2018 roku Polska dołączy do 22 krajów, w których jest wydawany tytuł. Sprawdzamy, co warto wiedzieć przed premierą Vogue Polska - cena, od kiedy i gdzie kupić i wiele innych informacji.

Data premiery Vogue Polska, cena, gdzie kupić pierwszy numer, jak zamówić prenumeratę i wiele innych informacji - sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o nadchodzącej premierze na rynku wydawniczym w Polsce.

» Hailey Baldwin - kim jest narzeczona Justina Biebera? [INSTAGRAM, WIEK]

Vogue Polska - od kiedy i gdzie kupić?

Pierwszy numer Vogue Polska ukaże się na rynku w Walentynki, czyli 14 lutego 2018 roku. Polską wersję magazynu Vogue będzie można kupić w kioskach lub zamówić przez stronę internetową www.vogue.pl. Zamówiony w ten sposób egzemplarz pierwszego numeru Vogue Polska trafi do nas w dniu premiery. Przedsprzedaż jest limitowana.

>> Nowe Oblicze Greya: kiedy premiera w kinach? [DATA, ZWIASTUN]

Premierowy marcowy numer Vogue Polska był przygotowywany w tajemnicy przez kilkunastoosobowy zespół. Redaktor naczelnym Vogue Polska jest Filip Niedenthal, a zastępcą redaktora naczelnego została Joanna Lorynowicz.

Vogue Polska to magazyn, którego koncepcja w stu procentach powstaje w redakcji. Każdy numer przygotowują najlepsi zarówno polscy, jak i zagraniczni autorzy. Skupiamy się na modzie, chcemy opowiadać o niej, szukając równowagi między obrazem a słowem. W magazynie odbiorcy znajdą znakomite zdjęcia i rzetelne dziennikarstwo: sesje, reportaże, bogaty dział kulturalny - podkreśla Filip Niedenthal, redaktor naczelny - Vogue przemawia do milionów ludzi na całym świecie, teraz także po polsku.

>> Walentynki 2018 - kiedy obchodzimy Święto Zakochanych? [DATA]

CENA Vogue Polska - ile kosztuje magazyn?

Cena Vogue Polska będzie wynosiła 16,90 zł za pojedynczy numer. Taka sama cena obowiązuje w sklepie internetowym, jednak tam w zależności od naszego miejsca zamieszkania trzeba będzie doliczyć dodatkowo koszty przesyłki.

Na stronie internetowej możliwe jest także zamówienie prenumeraty Vogue Polska. Dostępne są 3 opcje: kwartalna (3 numery w cenie 35 zł), roczna (11 numerów w cenie 125 zł) i dwuletnia (22 numery w cenie 245 zł).

W ciągu roku ukaże się 11 wydań magazynu - poza numerem wakacyjnym, lipcowo-sierpniowym, wszystkie pozostałe będą ukazywać się co miesiąc.

Zagłosuj

Czy masz zamiar kupować Vogue Polska?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/mat. prasowe/KP