Zamknij

Vogue Uroda - ile kosztuje, kiedy w sprzedaży i co w nim znajdziemy? [CENA]

Jolanta Waligóra
11.07.2019 10:38
Vogue Uroda - ile kosztuje, kiedy w sprzedaży i co w nim znajdziemy? [CENA]
fot. Joshua LOTT/AFP/EASTNEWS

"Vogue Uroda" to wydanie specjalne magazynu "Vogue", które dostępne będzie na polskim rynku jedynie przez określony czas. Pismo poświęcone zostało urodzie, wellness i zdrowemu stylowi życia. Ile kosztuje magazyn i kiedy trafi do sprzedaży? Szczegółowe informacje na temat "Vogue Uroda" i cenie pisma, można znaleźć poniżej.

"Vogue Uroda" - CENA, data premiery pierwszego numeru. Ile kosztuje wydanie specjalne magazynu? Od kiedy i do kiedy będzie można go nabyć? Gdzie można go kupić? Co w nim znajdziemy? Przedstawiamy wszystkie szczegółowe informacje o magazynie "Vogue Uroda".

Vogue Uroda - kiedy w sprzedaży i co w nim znajdziemy? [INFORMACJE]

"Vogue Uroda" to specjalne wydanie magazynu "Vogue", które na polskim rynku dostępne będzie jedynie przez określony czas. Pismo można kupić od środy, 10 lipca do końca września 2019 roku.

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, o czym jest "Vogue Uroda". Jak sama nazwa magazynu wskazuje, pismo poświęcone jest przede wszystkim urodzie, wellness i zdrowemu stylowi życia. W wydaniu specjalnym "Vogue Uroda" odkryte zostaną tajniki koreańskiego rytuału pielęgnacyjnego, przeanalizowane zostaną trendy na uniseksowe zapachy i zbadanie zostanie to, jak wcielić w życie zasady ekologicznego podejścia i urodowego minimalizmu. Redaktor prowadzącą została Katarzyna Straszewicz, a redaktorem naczelnym Filip Niedenthal.

W premierowym numerze poruszono także temat zapachów unisex czy zrównoważonego życia i relaksu. O porady w tej sprawie zapytano psychologów, makijażystów i fryzjerów. Z kolei założycielkę marki Lilou Magdalenę Mousson-Lestang redakcja odwiedziła w jej domu w Hiszpanii - informuje portal Wirtualne Media.

Na okładce "Vogue Uroda" znalazła się czeska modelka Hana Jirickova. Sesję wykonał natomiast polski fotograf Marcin Tyszka.

Cena Vogue Uroda - ile kosztuje wydanie specjalne pisma?

Cena "Vogue Uroda" nie jest wygórowana. Za magazyn zapłacimy 9,90 zł. Pismo liczy 136 stron i można je kupić m.in. w kioskach.

Co ciekawe, na jesieni 2019 roku do sprzedaży ma trafić kolejny magazyn "Vogue Polska Men". Będzie to wydanie specjalne pisma, poświęcone przede wszystkim modzie męskiej. 

Przypomnijmy, że pierwszy magazyn "Vogue Polska" trafił do sprzedaży w ubiegłym roku. Wówczas na okładce znalazła się Anja Rubik oraz Małgorzata Bela. Modelki pozowały na tle zamglonego Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. 

RadioZET.pl/JW