Zamknij

W 2017 na tapecie są Jan Szyszko i jego - pytanie z "Milionerów"

Redakcja
09.08.2018 13:35
W 2017 na tapecie są Jan Szyszko i jego -  pytanie z "Milionerów"
fot. screen Player.pl

W 2003 r. media żyły wanną Wassermanna, w 2017 zaś na tapecie są Jan Szyszko i jego - jak brzmi poprawna odpowiedź na pytanie ze 102. odcinka teleturnieju "Milionerzy", którego powtórkę mogliśmy oglądać w czwartek, 9 sierpnia? O milion grał Miłosz Rosiak, który na tym pytaniu wykorzystał koło ratunkowe - pytanie do publiczności. Jaka jest prawidłowa odpowiedź na pytanie "W 2017 na tapecie był Jan Szyszko i jego..."?

W 2017 roku na tapecie mediów był Jan Szyszko i jego... ? Takie pytanie za 10 tysięcy zł usłyszał Miłosz Rosiak w "Milionerach". Sprawdzamy, jaka jest poprawna odpowiedź.

W 2017 na tapecie są Jan Szyszko i jego... ? - pytanie z "Milionerów"

W 2003 r. media żyły wanną Wassermanna, w 2017 zaś na tapecie są Jan Szyszko i jego.. - to właśnie takie pytanie za 10 000 zł usłyszał Miłosz Rosiak w teleturnieju "Milionerzy". Tradycyjnie do wyboru były cztery odpowiedzi:

A: kolaska

B: Renoir

C: stodoła

D: buty z krokodyla

To pytanie sprawiło jednak uczestnikowi niemałą zagwozdkę. W związku z tym postanowił wykorzystać jedno z trzech kół ratunkowych - pytanie do publiczności. Na odpowiedź A zagłosowało 5% publiczności, na B - 18%, na C - 47%, a na D - 30%. Mimo nieznacznej przewagi głosów uczestnik teleturnieju postanowił zaufać publiczności i postawił na odpowiedź C - stodoła.

Jan Szyszko i jego..? - odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

W 2017 roku na tapecie mediów był Jan Szyszko i jego...

... STODOŁA. Odpowiedź C jest poprawna. Uczestnik, przy pomocy publiczności, poprawnie odpowiedział na pytanie i wygrał 10 000 zł.

Jak wytłumaczył później prowadzący programu, Hubert Urbański - "Minister Środowiska, Jan Szyszko nie wykazał w zeznaniu podatkowym wartości stodoły, która okazała się luksusową daczą".

RadioZET.pl/JW