Zamknij

W "Fistaszkach" ssakiem nie jest - odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

Jolanta Waligóra
04.07.2019 13:03
W "Fistaszkach" ssakiem nie jest - odpowiedź na pytanie z "Milionerów"
fot. Screen/Player.pl

W "Fistaszkach" ssakiem nie jest...? Pytanie z "Milionerów" za 20 000 zł przysporzyło graczowi nie lada wyzwanie. Uczestnik teleturnieju zdecydował się skorzystać z pierwszego w swojej grze koła ratunkowego. Sprawdzamy, kto nie jest ssakiem w "Fistaszkach".

W "Fistaszkach" ssakiem nie jest - "Milionerzy". Poprawną odpowiedź na pytanie za 20 000 zł, które gracz usłyszał w 171. odcinku teleturnieju, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy szczegółowe informacje.

W "Fistaszkach" ssakiem nie jest - Milionerzy

W "Fistaszkach" ssakiem nie jest - tak brzmiało pytanie za 20 000 zł, które usłyszeliśmy 4 lipca w "Milionerach". Dla uczestnika teleturnieju okazało się nie lada wyzwaniem. Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi:

A - Snoopy

B - Woodstock

C - Charlie Brown

D - Peppermint Patty

Gracz od razu przyznał, że nie wie, czym są "Fistaszki", ale podejrzewa, że to bajka. Odrzucił też odpowiedź A, ponieważ dobrze wiedział, że Snoopy to pies, czyli ssak. Podejrzewał, że także Charlie Brown jest psem. Uczestnik nie wiedział jednak, która odpowiedź jest prawidłowa, dlatego zdecydował się skorzystać z pierwszego koła ratunkowego - pytanie do publiczności. Zdecydowana większość, bo aż 76%, obstawiło odpowiedź B, czyli Woodstock. 18% było za Snoopiem. Gracz zawierzył publiczności i poprosił o zaznaczenie odpowiedzi B.

Co jest w budowie od ponad 135 lat? Odpowiedź i pytanie z "Milionerów [04.07]

Ssakiem w "Fistaszkach" nie jest - odpowiedź z "Milionerów"

Prawidłową odpowiedzią na pytanie, kto nie jest ssakiem w "Fistaszkach", była odpowiedź B. Woodstock w tytułowej bajce jest ptakiem. Oznacza to, że gracz prawidłowo zaznaczył i pozostał w grze o milion.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie Who Wants to Be a Millionaire? Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). 

Który prezydent w 2007 był twarzą kampanii reklamowej marki toreb? [MILIONERZY]

RadioZET.pl/JW