Zamknij

W garniturach, sezon 9 - kiedy premiera nowych odcinków i gdzie oglądać "The Suits"?

Jolanta Waligóra
08.07.2019 09:21
W garniturach, sezon 9 - kiedy premiera nowych odcinków i gdzie oglądać "The Suits"?
fot. Instagram.com/suits_usa

Kiedy 9. sezon "W garniturach" i gdzie oglądać pierwszy i kolejne odcinki? Informacji na ten temat szuka wielu fanów serialu. Premiera nowej i zarazem ostatniej serii "The Suits" zaplanowana jest na drugą połowę 2019 roku. Przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy, kiedy 9. sezon "W garniturach" i gdzie oglądać.

"W garniturach", sezon 9 - kiedy premiera nowej serii? Gdzie oglądać pierwszy i kolejne odcinki serialu? Co warto wiedzieć? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy i gdzie oglądać 9. sezon "The Suits", czyli "W garniturach".

W garniturach, sezon 9 - kiedy premiera nowych odcinków "The Suits"?

Informacje na temat tego, kiedy 9. sezon "W garniturach", szczególnie interesują wszystkich fanów serialu. Nic dziwnego, w końcu nowa seria, która zaplanowana jest na pierwszą połowę 2019 roku, będzie zarazem ostatnią. Przygody prawników Harveya i Mike'a dobiegają zatem końca, a 9. sezon będzie ostatnim, kiedy ich spotkamy. Warto wspomnieć, że serial "The Suits" doczeka się spin-offu, który będzie koncentrował się na losach Jessiki Pearson.

Premiera 9. sezonu "W garniturach", inaczej "The Suits", zaplanowana jest dokładnie na 17 lipca. Będzie to środa. 

W garniturach, 9. sezon - gdzie oglądać pierwszy i kolejne odcinki?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, gdzie obejrzeć 9. sezon "W garniturach". Niestety nie wiadomo jeszcze, na jakiej platformie serial będzie dostępny legalnie. Przypomnijmy, że obecnie w serwisie Netflix można oglądać 6. pierwszych sezonów serialu.

Jeśli tylko pojawią się informacje o tym, gdzie będzie można obejrzeć 9. sezon "W garniturach", opublikujemy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Oglądasz serial "W garniturach"?

Liczba głosów:

"W garniturach" to pełen lekkości i wdzięku serial, którego bohaterami są prawnicy renomowanej kancelarii na nowojorskim Manhattanie. W wyniku zbiegu okoliczności trafia do niej Mike Ross (Patrick J. Adams), chłopak obdarzony fenomenalną pamięcią, który planował zostać prawnikiem, ale po usunięciu go z college'u stało się to praktycznie niemożliwe. Mike'a zatrudnił bez dyplomu, ukrywając ten fakt przed wszystkimi, czołowy nowojorski adwokat, charyzmatyczny Harvey Specter (Gabriel Macht), który staje się jego mentorem i przyjacielem - czytamy w opisie serialu na portalu datapremiery.pl.

RadioZET.pl/JW