Zamknij

W głębi lasu - ile odcinków ma serial i kiedy premiera na Netflix? [OBSADA, ZWIASTUN]

20.06.2020 17:53
W głębi lasu - ile odcinków ma serial i kiedy premiera na Netflix? [OBSADA, ZWIASTUN]
fot. Youtube/Netflix Polska

Serial "W głębi lasu" na podstawie powieści Harlana Cobena trafił na platformę Netflix w 2020 roku. W rolach głównych występują m.in. Grzegorz Damięcki oraz Agnieszka Grochowska. Szczegóły dotyczące tego, ile odcinków ma serial "W głębi lasu" i wszystko, co warto wiedzieć o polskiej produkcji, można znaleźć poniżej.

Serial "W głębi lasu" - premiera, obsada, zwiastun. Kiedy produkcja na podstawie powieści Cobena trafi na platformę Netflix? Kto zagra? O czym będzie? Ile ma odcinków? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy premiera polskiego serialu "W głębi lasu" na Netflix i ile odcinków ma produkcja.

W głębi lasu, sezon 2 - kiedy premiera i czy będzie kontynuacja serialu Netflix?

W głębi lasu - ile odcinków ma serial i kiedy premiera na Netflix? 

Data premiery serialu "W głębi lasu" to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu jest to drugi polski serial - po "1983" Agnieszki Holland - który pojawił się na popularnej platformie Netflix. Dla wszystkich, którzy chcieli obejrzeć produkcję, mamy bardzo dobre wiadomości - serial "W głębi lasu" na Netflix zadebiutował w piątek, 12 czerwca. W serwisie dostępny jest już cały pierwszy sezon, który składa się z sześciu odcinków.

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności.

Za reżyserię serialu odpowiadają Bartosz Konopka ("Królik po berlińsku", "Pod powierzchnią") oraz Leszek Dawid ("Jestem Bogiem", "Pakt"), a za scenariusz Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

Serial "W głębi lasu" jest adaptacją głośnej powieści Harlana Cobena o tym samym tytule.

Zagłosuj

Obejrzysz serial "W głębi lasu"?

Liczba głosów:

Serial W głębi lasu - OBSADA. Kto gra w serialu Netflix i o czym jest?

W głównych rolach występują Agnieszka Grochowska oraz Grzegorz Damięcki. Ponadto obsada serialu "W głębi lasu" przedstawia się następująco: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Magdalena Czerwińska, Adam Ferency, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki, Cezary Pazura, Arkadiusz Jakubi, Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik.

Serial "W głębi lasu" to kolejna produkcja Netflix rozgrywająca się w Polsce. Fabuła obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach. 

"W głębi lasu" to historia pełna tajemnic. Chcesz za nią iść. Nierozwiązane sprawy z młodości możesz zakopać głęboko, a one i tak cię dopadną któregoś dnia. Fascynuje mnie konfrontacja z beztroskim czasem dorastania. Zajrzeć tam, gdzie zostawiłeś najpiękniejsze, a zarazem najokrutniejsze doświadczenia w swoim życiu. Poznać prawdę. Bez tego nie możesz pójść dalej - mówi jeden z reżyserów, Leszek Dawid.

Paweł Kopiński jest dla mnie niezwykłym bohaterem. Chciałbym mieć tyle siły co on. Los przetoczył się przez jego życie jak tornado, zabrał mu najbliższe osoby, naznaczył go porzuceniem, samotnością, zdradą, a mimo tego, ten facet ciągle wstaje, walczy i nie traci wiary w ludzi. Jeśli jemu się uda pokonać swoje demony, uznać błędy, zmierzyć z przeszłością, sięgnąć po prawdę, odzyskać spokój i wybaczyć sobie - to wierzę, że mnie też może się udać. To jest najbardziej budujący przekaz tej opowieści - stwierdza Bartosz Konopka.

Zwiastun serialu "W głębi lasu" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/mat.prasowe