Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

W głębi lasu - kiedy premiera serialu na Netflix i o czym będzie? [OBSADA, ZWIASTUN]

12.09.2019 12:11

Serial "W głębi lasu" na podstawie powieści Harlana Cobena trafi na platformę Netflix w 2020 roku - informacja ta została oficjalnie potwierdzona. Choć wiele szczegółów na temat produkcji owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze informacje. Szczegóły dotyczące premiery serialu "W głębi lasu", obsady i nie tylko, można znaleźć poniżej.

W głębi lasu - kiedy premiera serialu na Netflix i o czym będzie? [OBSADA, ZWIASTUN] fot. Facebook/Netflix

Serial "W głębi lasu" - premiera, obsada, zwiastun. Kiedy produkcja na podstawie powieści Cobena trafi na platformę Netflix? Kto zagra? O czym będzie? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy premiera polskiego serialu "W głębi lasu" na Netflix.

Kiedy serial W głębi lasu? [DATA PREMIERY]

Data premiery serialu "W głębi lasu" to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu będzie to drugi polski serial - po "1983" Agnieszki Holland - który pojawi się na popularnej platformie Netflix. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość, bo dokłada data premiery produkcji nie została jeszcze ogłoszona. Wiadomo jednak, że serial "W głębi lasu" na Netflix zadebiutuje w 2020 roku. Jeśli tylko pojawi się więcej szczegółowych informacji, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Za reżyserię serialu odpowiadają Bartosz Konopka ("Królik po berlińsku", "Pod powierzchnią") oraz Leszek Dawid ("Jestem Bogiem", "Pakt"), a za scenariusz Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Produkcja składać się będzie z sześciu odcinków.

Serial "W głębi lasu" będzie adaptacją głośnej powieści Harlana Cobena o tym samym tytule. 

W głębi lasu - OBSADA. Kto zagra w serialu Netflix i o czym będzie?

Na tę chwilę niewiele wiadomo o obsadzie serialu "W głębi lasu". Z pewnością wkrótce pojawiać się będą pierwsze szczegóły na ten temat.

Serial "W głębi lasu" to kolejna produkcja Netflix rozgrywająca się w Polsce. Fabuła obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach. 

"W głębi lasu" to historia pełna tajemnic. Chcesz za nią iść. Nierozwiązane sprawy z młodości możesz zakopać głęboko, a one i tak cię dopadną któregoś dnia. Fascynuje mnie konfrontacja z beztroskim czasem dorastania. Zajrzeć tam, gdzie zostawiłeś najpiękniejsze, a zarazem najokrutniejsze doświadczenia w swoim życiu. Poznać prawdę. Bez tego nie możesz pójść dalej - mówi jeden z reżyserów, Leszek Dawid.

Paweł Kopiński jest dla mnie niezwykłym bohaterem. Chciałbym mieć tyle siły co on. Los przetoczył się przez jego życie jak tornado, zabrał mu najbliższe osoby, naznaczył go porzuceniem, samotnością, zdradą, a mimo tego, ten facet ciągle wstaje, walczy i nie traci wiary w ludzi. Jeśli jemu się uda pokonać swoje demony, uznać błędy, zmierzyć z przeszłością, sięgnąć po prawdę, odzyskać spokój i wybaczyć sobie - to wierzę, że mnie też może się udać. To jest najbardziej budujący przekaz tej opowieści - stwierdza Bartosz Konopka.

Zwiastun serialu "W głębi lasu" zamieścimy od razu po tym, jak pojawi się w sieci.

Zagłosuj

Obejrzysz serial "W głębi lasu"?

RadioZET.pl/mat.prasowe/JW

Oceń