Zamknij

W głębi lasu, sezon 2 - kiedy premiera i czy będzie kontynuacja serialu Netflix?

20.06.2020 17:57
W głębi lasu, sezon 2 - kiedy premiera i czy będzie kontynuacja serialu Netflix?
fot. YouTube / Netflix Polska

W połowie czerwca odbyła się premiera nowego serialu Netflix, "W głębi lasu". Fani produkcji już teraz zastanawiają się, kiedy premiera kontynuacji i co już wiemy o 2. sezonie "W głębi lasu". Sprawdzamy pierwsze potwierdzone informacje na ten temat.

W głębi lasu, sezon 2 - kiedy premiera i czy będzie kontynuacja serialu Netflix? Poniżej zbieramy pierwsze potwierdzone informacje na temat nowego serialu i kiedy mogą pojawić się nowe odcinki.

W głębi lasu, 2. sezon - czy pojawi się kontynuacja serialu Netflix i o czym będzie?

Jak na razie niestety nie mamy oficjalnych informacji na temat kontynuacji serii i czy powstanie 2. sezon "W głębi lasu". Serial powstał na podstawie powieści Harlana Cobena o tym samym tytule. Jak jednak nie raz mogliśmy zobaczyć na platformie Netflix, taka sytuacja nie wyklucza stworzenia scenariusza i nakręcenia kolejnych odcinków. Dobrym przykładem jest między innymi serial "13 powodów", którego kolejne sezony są już scenariuszem oryginalnym.

Fani podejrzewają jednak, że istnieje duża szansa, że na Netflix być może w kolejnych latach pojawi się 2. sezon "W głębi lasu". Jak sami zauważają, seria pozostawiła wiele pytań bez odpowiedzi oraz kwestii, które nadal nie zostały jednoznacznie wyjaśnione. Być może oznacza to, że istnieje spora szansa na powstanie kolejnych odcinków, jednak nadal musimy poczekać na oficjalną informację od producentów.

W głębi lasu - ile odcinków ma serial i kiedy premiera na Netflix? [OBSADA, ZWIASTUN]

Kiedy premiera W głębi lasu, sezon 2. i czy powstanie?

W związku z tym, że jak na razie nie ma żadnych potwierdzonych informacji na temat powstania kontynuacji serialu, nie znamy również oficjalnej daty premiery 2. sezonu "W głębi lasu". Gdy tylko zostanie potwierdzony oficjalny termin i pojawi się więcej szczegółów na ten temat, będziemy aktualizować ten artykuł.

Serial "W głębi lasu" na Netflix zadebiutował w piątek, 12 czerwca. W serwisie dostępny jest już cały pierwszy sezon, który składa się z sześciu odcinków. Fabuła obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

W głównych rolach występują Agnieszka Grochowska oraz Grzegorz Damięcki.

Za reżyserię serialu "W głębi lasu" odpowiadają Bartosz Konopka ("Królik po berlińsku", "Pod powierzchnią") oraz Leszek Dawid ("Jestem Bogiem", "Pakt"), a za scenariusz Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

RadioZET.pl/KP