Zamknij

W którym roku urodził się millenials? Milionerzy - pytanie za 75 tys. złotych

23.07.2020 16:00
W którym roku urodził się millenials? Milionerzy - pytanie za 75 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

W którym roku urodził się millenials? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie i wygrała 75 tysięcy złotych.

W którym roku urodził się millenials? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 75 tysięcy złotych.

W którym roku urodził się millenials? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach", W którym roku urodził się millenials?" na początku nie była oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. w 1945 

B. w 1967 

C. w 1989 

D. w 2010

Uczestniczka nie miała już do wykorzystania kół ratunkowych. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowiła jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczyła odpowiedź D.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - W którym roku urodził się millenials? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""W którym roku urodził się millenials?", to C. Uczestniczka wygrała gwarantowane 40 tysięcy złotych i zakończyła grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl