Zamknij

W którym z filmów zagrała Marilyn Monroe? Odpowiedź i pytanie [MILIONERZY]

Jolanta Waligóra
15.10.2019 13:30
W którym z filmów zagrała Marilyn Monroe? Odpowiedź i pytanie [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA/East News

W którym z filmów możemy podziwiać Marilyn Monroe? Takie pytania usłyszała jedna z uczestniczek popularnego programu TVN "Milionerzy". Odcinek z jej udziałem wyemitowany zostanie we wtorek, 15 października 2019. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy poprawną odpowiedź na pytanie, w którym filmie zagrała Marilyn Monroe.

W którym z filmów możemy podziwiać Marilyn Monroe? "Milionerzy". Poprawną odpowiedź na pytanie z popularnego programu TVN "Milionerzy" oraz jej wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Przedstawiamy wszystkie szczegółowe informacje.

W którym z filmów zagrała Marilyn Monroe? [MILIONERZY]

Pytanie o to, w którym filmie zagrała Marilyn Monroe, usłyszała jedna z uczestniczek popularnego programu TVN "Milionerzy". Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi, które przedstawiały się następująco:

A - "Mężczyźni wolą blondynki"

B - "Leon zawodowiec"

C - "Diabeł ubiera się u prady"

D - "Monster"

Odcinek z udziałem uczestniczki wyemitowany zostanie we wtorek, 15 października 2019 roku. Najnowszy epizod programu "Milionerzy" tradycyjnie będzie można obejrzeć o godzinie 20:55 w TVN.

Milionerzy - w którym filmie zagrała Marilyn Monroe? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedź na pytanie z "Milionerów", w którym filmie zagrała Marilyn Monroe, jest odpowiedź A, czyli "Mężczyźni wolą blondynki".

"Mężczyźni wolą blondynki" z Marilyn Monroe to amerykańska komedia muzyczna z 1953 roku w reżyserii Howarda Hawksa. Akcja filmu rozgrywa się przede wszystkim na transatlantyku płynącym do Francji, którym podróżują bohaterowie. Głównymi postaciami są dwie piękne dziewczyny. Jedną z nich jest blondynka Lorelei, a drugą brunetka Dorothy. Lorelei kocha nade wszystko diamenty i bogatych mężczyzn. Jest zaręczona z synem milionera Gusem. Jednak ojciec narzeczonego nie wierzy w szczerość uczuć kobiety wobec jego syna. Z pomocą prywatnego detektywa próbuje zdobyć kompromitujące ją materiały.

W obsadzie filmu "Mężczyźni wolą blondynki", oprócz Marilyn Monroe, znaleźli się także m.in. Jane Russell, Charles Coburn, Elliott Reid, Tommy Noonan, Taylor Holmes czy Norma Varden.

RadioZET.pl/JW