Zamknij

W lesie dziś nie zaśnie nikt - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film w internecie? [NETFLIX]

Jolanta Waligóra
20.03.2020 09:38
W lesie dziś nie zaśnie nikt - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film w internecie? [NETFLIX]
fot. Youtube/NEXTFILMPL

Gdzie obejrzeć "W lesie dziś nie zaśnie nikt" online? Informacji na ten temat szukają wszyscy, którzy chcieliby obejrzeć najnowszy polski horror w reżyserii Bartosza Kowalskiego. Produkcja jeszcze w drugiej połowie marca 2020 roku dostępna będzie w internecie. Szczegółowe informacje na temat filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" online, można znaleźć poniżej.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" w internecie? Czy istnieje jakiekolwiek legalne źródło? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie oglądać film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" - Netflix, Player, Ipla, HBO.

W lesie dziś nie zaśnie nikt - ONLINE. Gdzie obejrzeć film w internecie? [NETFLIX]

Wiele osób, które chciałyby obejrzeć najnowszy polski horror, szuka w sieci informacji na temat tego, gdzie zobaczyć "W lesie dziś nie zaśnie nikt" onlline i czy istnieje jakiekolwiek legalne źródło w internecie. Przypomnijmy, że premiera głośnej produkcji miała odbyć się 13 marca. To właśnie w piątek film miał trafić do kin w całej Polski. Jednak w związku z panującą epidemią koronawirusa w Polsce, a wraz z nią zamknięciu wszystkich kin, premiera produkcji została przesunięta na bliżej nieokreślony czas. 

Teraz z kolei pojawiła się informacja, że pierwszy polski horror dostępny będzie online w serwisie Netflix. Film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" będzie można obejrzeć od piątku, 20 marca 2020 roku.

Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje Netflix na rok. Wszystko zależy od tego, jaki pakiet zdecydujemy się wybrać. Cena planu podstawowego na rok wynosi 408 zł. Z kolei koszt Netflixa na rok przy pakiecie standard to 516 zł, a premium - 624 zł.

Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę w 2020 roku

Film W lesie dziś nie zaśnie nikt - o czym jest i kto gra? [OBSADA, ZWIASTUN]

Obsada "W lesie dziś nie zaśnie nikt" szczególnie interesuje wiele osób. W rolach głównych występują m.in. Julia Wieniawa-Narkiewicz, Wiktoria Gąsiewska czy Gabriela Muskała. Ponadto w produkcji zobaczymy także Stanisława Cywkę, Sebastiana Delę, Michała Lupę oraz Mirosława Zbrojewicza. 

Co robić w domu w czasie kwarantanny? Najlepsze sposoby na nudę w domu

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach? - brzmi opis filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" dystrybutora kino.

Poniżej przedstawiamy zwiastun filmu.

RadioZET.pl/JW