Zamknij

W lesie dziś nie zaśnie nikt - kiedy premiera filmu i o czym będzie? [ZWIASTUN, OBSADA]

Jolanta Waligóra
30.10.2019 10:48
W lesie dziś nie zaśnie nikt - kiedy premiera filmu i o czym będzie? [ZWIASTUN, OBSADA]
fot. Youtube/NEXTFILMPL

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" to nowy polski horror, którego premiera zaplanowana jest na pierwszą połowę 2020 roku. W rolach głównych wystąpią m.in. Julia Wieniawa-Narkiewicz, Wiktoria Gąsiewska czy Gabriela Muskała. Sprawdzamy datę premiery, obsadę filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i zwiastun długo wyczekiwanej produkcji.

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" - ZWIASTUN: o czym będzie nowy polski horror? Kiedy premiera filmu? Kto zagra? Co już wiadomo? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy datę premiery filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt", obsadę oraz zwiastun.

W lesie dziś nie zaśnie nikt - ZWIASTUN: o czym będzie film i kto zagra? [OBSADA]

Obsada "W lesie dziś nie zaśnie nikt" szczególnie interesuje wiele osób. W rolach głównych wystąpią m.in. Julia Wieniawa-Narkiewicz, Wiktoria Gąsiewska czy Gabriela Muskała. Ponadto w produkcji zobaczymy także Stanisława Cywkę, Sebastiana Delę, Michała Lupę oraz Mirosława Zbrojewicza. 

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach? - brzmi opis filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" dystrybutora kino.

Zwiastun "W lesie dziś nie zaśnie nikt" nie został jeszcze opublikowany. Na razie w sieci można znaleźć pierwszy teaser produkcji. 

Kiedy premiera filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt? [DATA]

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które od dawna wyczekują nowego polskiego horroru - data premiery "W lesie dziś nie zaśnie nikt" została oficjalnie ogłoszona. Premiera odbędzie się jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku, a dokładniej 13 marca.

Za reżyserię filmu odpowiada Bartosz M. Kowalski, który na swoim koncie ma m.in. takie produkcje jak "Zawsze warto", "Plac zabaw" czy "Niepowstrzymani".

RadioZET.pl/JW