Zamknij

W opcji hodowlanej lub na kolanka możemy - pytanie i odpowiedź z "Milionerów"

Jolanta Waligóra
03.06.2020 10:56
W opcji hodowlanej lub na kolanka możemy - pytanie i odpowiedź z "Milionerów"
fot. Bartosz Krupa/EASTNEWS

W opcji hodowlanej lub na kolanka możemy - takie pytanie za 5 000 zł usłyszała jedna z uczestniczek programu TVN "Milionerzy". Odcinek z jej udziałem będzie można obejrzeć w środę, 3 czerwca 2020. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów".

W opcji hodowlanej lub na kolanka możemy - "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź na pytanie z programu TVN oraz jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy poniżej. Sprawdzamy także, czy uczestniczka teleturnieju wybrała poprawny wariant, wygrała 5 000 zł i pozostała w dalszej grze o milion.

W opcji hodowlanej lub na kolanka możemy - Milionerzy

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", w opcji hodowlanej lub na kolanka możemy, uczestniczce programu TVN przysporzyła niemałe kłopoty. Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - adaptować mansardę

B - adoptować maskonura

C - kupić kota

D - nabyć konia

Uczestniczka programu "Milionerzy" od razu przyznała, że nie wie, która z odpowiedzi jest poprawna. Skłaniała się jednak ku wariantom C lub D. Po dłuższym namyśle gracz zdecydował się na skorzystanie z koła ratunkowego - pytanie do publiczności. Większość osób, bo 58%, opowiedziało się za wariantem C. 25% publiczności zagłosowało na odpowiedź D, 12% na B, a 5% na A. 

Uczestniczka programu "Milionerzy" ostatecznie zdecydowała się zawierzyć publiczności i swojej intuicji i wybrała wariant C.

List mazalny wystawia bank. Komu? - pytanie i odpowiedź z "Milionerów"

Milionerzy - w opcji hodowlanej lub na kolanka możemy [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", w opcji hodowlanej lub na kolanka możemy, jest odpowiedź C, czyli kupić kota. Oznacza to, że gracz wybrał poprawny wariant, wygrał 5 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

"Na kolanka" to określenie używane w stosunku do kotów rodowodowych z rejestrowanych hodowli, ale nie przeznaczonych do rozmnażania - dodał słowa wyjaśnienia prowadzący program, Hubert Urbański.

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

Która z poniższych ma w rzędzie dziesiątek największą z liczb... - MILIONERZY

RadioZET.pl/JW