Zamknij

W piosence "Mała" Rogucki śpiewa "Jesteś różowy" - pytanie z "Milionerów"

Redakcja
09.08.2018 14:05
W piosence "Mała" Rogucki śpiewa "Jesteś różowy" - pytanie z "Milionerów"
fot. screen Player.pl

W piosence "Mała" Rogucki śpiewa "Jesteś różowy..." - pytanie z "Milionerów" sprawiło Miłoszowi Rosiakowi wiele problemów. Uczestnik usłyszał je przy grze o kwotę gwarantowaną 40 000 zł. Prawidłową odpowiedź znajdziecie poniżej.

W piosence "Mała" Piotr Rogucki śpiewa: "Jesteś różowy..." Odpowiedź na pytanie za gwarantowane 40 000 zł sprawiło uczestnikowi dużo problemów. Zanim zdecydował się na zaznaczenie jednej z czterech odpowiedzi, wykorzystał dwa koła ratunkowe - telefon do przyjaciela i pół na pół. Odpowiedź na to pytanie z "Milionerów" znajdziecie poniżej.

W piosence "Mała" Rogucki śpiewa "Jesteś różowy..." - pytanie i odpowiedź z "Milionerów"

Rogucki śpiewa "Jesteś różowy..." - takie pytanie za gwarantowane 40 000 zł pojawiło się w teleturnieju "Milionerzy". Tradycyjnie uczestnik miał do wyboru cztery możliwe odpowiedzi:

A - mus malinowy

B - krem na cieście

C - pasek

D - tłusty bobasek

Wskazanie prawidłowej odpowiedzi sprawiło jednak uczestnikowi niemały problem. W związku z tym postanowił wykorzystać koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Zadzwonił do taty Krzysztofa, jednak ten nie był w stanie mu pomóc. "Nie pomogę Ci, nie znam tego." - mówił. Miłosz Rosiak zdecydował się zatem wykorzystać ostatnie koło ratunkowe - pół na pół. Po losowym wyeliminowaniu dwóch błędnych odpowiedzi pozostały A i B. Uczestnik, po chwili namysłu, zdecydował się zaznaczyć odpowiedź A - mus malinowy.

Rogucki śpiewa "Jesteś różowy..." 

W piosence "Mała" Rogucki śpiewa: "Jesteś różowy... krem na cieście" Odpowiedź B jest poprawna. Niestety uczestnik teleturnieju odpowiedział błędnie i odpadł z programu. Poniżej przedstawiamy kawałek tekstu piosenki "Mała" Piotra Roguckiego.

"Jesteś różowy krem na cieście I byłbym Ciebie jadł
O wiele częściej, o ile zechcesz...
Jesteś jedyna w całym mieście, łaskawy zrządził los,
Że chciałaś mieć mnie w domu na jesień."

RadioZET.pl/JW