Zamknij

W rytmie serca – muzyka z serialu. Jaka piosenka?

Redakcja
11.10.2017 13:01
W rytmie serca – muzyka z serialu. Jaka piosenka?
fot. W rytmie serca

„W rytmie serca", nowy serial z Barbarą Kurdej-Szatan i Mateuszem Damięckim, okazał się hitem jesiennej ramówki Polsatu. Niektórzy widzowie pytają w sieci o utwór z czołówki. Kto wykonuje piosenkę z serialu „W rytmie serca"? Sprawdziliśmy.

W rytmie serca. Piosenka z czołówki

Kto wykonuje piosenkę do serialu „W rytmie serca"? Fani programów typu reality show nie powinni być zaskoczeni. Wykonawcą czołówki serialu Polsatu jest bowiem Filip Lato, którego uważni widzowie na pewno pamiętają z siódmej edycji „The Voice of Poland".

Piosenka z czołówki serialu „W rytmie serca" nosi tytuł „Czy chcesz czy nie". Za nagranie odpowiedzialni są: Patryk Tylza i Katarzyna Chrzanowska (muzyka) oraz Patrycja Kosiarkiewicz i Łukasz Bartoszak (tekst).

Debiutancka płyta Filipa Laty pojawi się na rynku wiosną 2018 roku. Jak podaje serwis Interia, na krążku znajdzie się także piosenka „Czy chcesz czy nie", co na pewno zachęci fanów serialu Polsatu do zakupu krążka polskiego piosenkarza.

Więcej piosenek Filipa Laty bez trudu znajdziecie na YouTube. Na stronie RadioZET.pl przypominamy piosenkę z czołówki serialu „W rytmie serca".

RadioZET.pl/SI